Philips Lighting, nejvýznamnější světový výrobce osvětlení (Euronext Amsterdam ticker: LIGHT), představuje novinky z kouzelného světa Walta Disneyho, které prozáří každý dětský pokojík i každý pár dětských očí. Pokud si ještě stále nevíte rady, co by měl letos Ježíšek nadělit těm nejmenším členům vaší rodiny, máme pro vás šest báječných tipů, které jsou nejenom roztomilé a hravé, ale především bezpečné a praktické. To znamená, že osvětlení, která jsou inspirovaná známými postavičkami a příběhy Disney pohádek, vykouzlí u vás doma hned dvojnásobných úsměv na tváři – ten dětský i ten váš!
 
Tip č. 1: 3D světlo ve stylu oblíbených Disney postav? S námi si vybere každý!

Toto krásné a designové 3D LED světlo ve stylu kouzelné pohádky Ledové království se stane středobodem každého dětského pokojíčku jak během večerních aktivit, tak i během ukládání do postýlky či hlubokého spánku. Kouzelná 3D lampička prozáří místnost měkkým a teplým světlem, které ihned pokoj naplní útulnou atmosférou, a bude tak dítěti ideálním společníkem při večerním čtení pohádek třeba právě o jednom z hrdinů, které může na své 3D lampičce mít. Vybírejte s námi z mnoha variant. Je váš malý rošťák fanda superhrdiny jménem Spider-Man? V tom případě mu největší radost udělá, když se mu jeho svítící ochránce dobra bude vyjímat třeba na stěně blízko postýlky. Anebo jsou vám milejší postavy z pohádek, jako jsou Iron Man, Auta či Capitan Amerika?
 
Nezávazná doporučená spotřebitelská cena 3D nástěnného světla Philips Frozen je 1 020 Kč a 3D masky Philips Spider-Man 890 Kč.
 
Tip č. 2: Kouzelná Disney princezna pro každou příležitost 

Stále hledáte nejkrásnější dárek pro vaši malou princeznu? Společnost Philips ve spolupráci s Disney představuje 3D stolní lampičku ve tvaru oblíbených Disney princezen. Ať už vaše holčička zbožňuje Elsu ze zimní pohádky Ledové království či Lociku z dobrodružné pohádky Na vlásku, tento dárek bude zaručeně zářící hvězdou vánočního večera. Tyto krásné a výjimečné lampičky jsou lehké a snadno přenosné, takže si s nimi budou moci hrát na svých oblíbených místech. Princezny osvětlí každý dětský pokojík svým vnitřním LED osvětlením, které současně chrání povrch lampičky před ohřátím, tak, že i při dlouhém svitu zůstane lampička stále chladná a pro dětské ručky zcela bezpečná. Manipulace je snadná. Jednoduchým stisknutím se rozsvítí tlumené světlo v příjemné teplé bílé barvě a stejně tak se i lehce vypne, tak, že se svými Disney princeznami budou moci i ty vaše klidně a bezpečně usnout.  
 
Nezávazná doporučená spotřebitelská cena 3D stolní lampičky Philips Frozen Elsa a Philips Princezna Locika je 590 Kč.
 
Tip č. 3: Noční osvětlení a filmový projektor 2 v 1 pro všechny malé superhrdiny!

I usínání může být zábavné, když dětem dělají společnost jejich oblíbení superhrdinové! Tento speciální projektor Philips a Marvel  Avengers je kombinací nočního osvětlení, které svým tlumeným a příjemným světlem osvítí pokoj, a filmového projektoru, který dokáže promítnout 24 obrázků na jakoukoliv stěnu či strop, a podnítit tak pestrou dětskou fantazii. Díky projektoru Disney se děti stanou součástí příběhu, ba dokonce jeho samotnými hrdiny. Projektor je vybaven technologií LED s integrovanou žárovkou a dobíjí se třemi klasickými AA bateriemi. Nezahřívá se a má zaoblený tvar, proto je pro děti naprosto bezpečný. S lampičkou mohou manipulovat i ti nejmenší, a čarovat tak s velikostí i pohybem obrázků. Kouzelné projektory Philips Disney jsou k dostání v několika motivech, tak aby toho pravého hrdinu našli opravdu všichni.
 
Nezávazná doporučená spotřebitelská cena LED projektoru Philips Avengers je 599 Kč.
                                                              
Philips ve spolupráci s Disney připravil i variantu, která padne přesně do ručky. Přenosný projektor a baterka 2 v 1 s motivem roztomilého BB-8 z kolekce Star Wars okouzlí každého nejenom svým světýlkem, ale i napínavým příběhem. Otáčením některého z filmových koleček promítne jednu z 24 dobrodružných scén  nejnovějšího dílu Star Wars: Poslední z Jediů. Tak hurá do toho, ať dobrodružství může začít!
 
Nezávazná doporučená spotřebitelská cena LED ručního projektoru Philips Star Wars BB-8 je 289 Kč.
 
Tip č. 4: Velká síla vyžaduje zodpovědnost! S  lampičkou Philips Spider-Man to bude o něco snazší!

Tato přenosná LED stolní lampička s motivem oblíbeného superhrdiny z filmu Spider-Man je výjimečná především svou flexibilitou. Díky jejímu osvětlení, které funguje i na baterie, ji budou moci i ti nejmenší superhrdinové jednoduše přemisťovat podle svých aktuálních potřeb. Přes den jim bude pomáhat s psaním domácích úkolů a až přijde ten pravý čas uložit se ke spánku, poskytne jim příjemně hřejivé světlo nad oblíbenou knížkou či kresleným komiksem. Lampička bude kdykoliv po ruce a díky jejímu snadnému zapínaní se s ní budou vaše děti cítit příjemně a bezpečně. Rodiče jistě ocení její provedení, neboť lampička je odolná, nárazuvzdorná a bez ostrých hran. Přenosná lampička je samozřejmě k dispozici v různých variantách, tak aby vybral skutečně každý.
 
Nezávazná doporučená spotřebitelská cena přenosné stolní lampičky Philips Spider-Man je 399 Kč.
 
Tip č. 5: Nasviťte dětský pokojíček pohádkovými lampami Philips Disney

Zaručujeme vám, že si kluci i holčičky tato úžasná svítidla z kolekce Philips Disney jednoduše zamilují! Mezi motivy se známými příběhy jako jsou princezny Disney, Avengers, Auta, Ledové království, Spider-Man či Star Wars si vybere opravdu každý. Rozsvěcí se okamžitě a vydávají kvalitní a hřejivé bílé LED světlo, které vnese do pokojíčku příjemnou náladu, a současně mu dodá kreativní energii. Tato svítidla z kolekce Philips Disney jsou dokonalým ústředním prvkem každého dětského pokojíčku. Nejenom, že svým živým designem oživí jakýkoliv prostor, ale současně mu zajistí ideální osvětlení pro každodenní činnosti vašich dětí.  Světlo disponuje vysoce snadnou ovladatelností a je vhodné pro instalaci na stěnu i strop, tak abyste si mohly celkový koncept místnosti přizpůsobit na základě vašich ideálních představ.
 
Nezávazná doporučená spotřebitelská cena nástěnné a stropní lampy Philips Frozen a Philips Cars je 990 Kč.
 
Tip č. 6: Vzhůru k nočním dobrodružstvím s kapesní baterkou Auta!

Stylová a praktická baterka ve stylu pohádky Auta byla stvořena pro úžasná dobrodružství, která začínají, když se slunce schová za obzor a okolo nás se začne rozprostírat tajuplná tma. Tato kapesní baterka se zapíná okamžitě a současně umožňuje optimální světelný výkon, který dá průchod prožití všech napínavých zážitků. Baterka Philips Auta je bezpečná a chladná na dotyk a její design svým tvarem snadno a pohodlně padne do každé dětské ručky. Baterka je k dispozici i v jiných variantách, stačí si jen vybrat.
 
Nezávazná doporučená spotřebitelská cena LED baterky Philips Cars je 299 Kč.
 

Reklama