Fotografie čtyřiadvaceti osobností z oblasti z oblasti kultury, sportu a umění, které se zúčastnily charitativního projektu NADĚJE 24, míří do veřejné dobročinné dražby. Ta potrvá čtyřiadvacet dní a její výtěžek je určen pro Kapku naděje.

Dražit můžete od 1. do 25. září na adrese www.aukro.cz/nadeje24.

Čyřiadvacet oslovených osobností zhotovilo fotografie s tématem „naděje“. Od každého autora byla vybrána jedna nejlepší a vznikla tak unikátní galerie 24 fotografií, jež budou předmětem veřejné dobročinné dražby. Té se bude moci prostřednictvím internetu zúčastnit kdokoliv.

„Smyslem NADĚJE 24 je získání finančních prostředků pro nemocné děti. Chtěli jsme přinést originální způsob, kdy děti s poruchou krvetvorby podpoří nejen známé osobností, ale především široká veřejnost. My všichni bychom měli dát dětem naději,“ vysvětluje motivy projektu jeden z organizátorů a autorů projektu Filip Mareš.

Seznam autorů dražených fotografií: Dan Bárta, Varhan Orchestrovič Bauer, Pavel Bém, Radek Banga, Petr Čech, Jaroslav Dušek, Aňa Geislerová, Roman Holý, Jaromír Jágr, Jan Koller, Richard Krajčo, Dan Landa, Jiří Menzel, Martina Navrátilová, Jan Potměšil, Karel Roden, Martina Sáblíková, Jan Saudek, Sára Saudková, Vendula Svobodová, Roman Šebrle, Bořek Šípek, Marek Vašut, Pavel Vítek.

Dokážete tipnout, kdo nafotil kterou fotografii? Najeďte si kurzorem na fotografii a dozvíte se, čí je!
(Pokud Vám to nefunguje, najeďte na fotku, klikněte na ni pravým talčítkem a zascrollujte dolů na Vlastnosti - na ty pak klikněte levým tlačítkem. Objeví se Vám údaje o fotce, včerně údaje Alternativní text - no a to je jméno autora.)

Aňa GeislerováBořek Šípek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dan BártaDan Landa

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jaroslav Dušek

Jaromír Jágr

Jan Koller

Jiří MenzelJan Potměšil

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jan SaudekMartina Navrátilová

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Karel Roden

Martina SáblíkováVarhan Orchestrovič Bauer

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Marek VašutVendula Svobodová

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pavel Bém

Petr Čech

Sára SaudkováRoman Šebrle

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pavel Vítek

Richard Krajčo

Roman Holý

Radek Banga

Která fotografie se Vám líbí nejvíc? Pokusíte se ji vydražit?

Reklama