5acdca24dca50obrazek.jpgŘada JOIE signature se týká šesti produktů – tří autosedaček (i-Gemm, Spin 360, Every Stage FX), kočárku (Mytrax Flex), hluboké korbičky (Ramble XL) a nánožníku (Footmuff). Více informací o celém sortimentu JOIE, včetně JOIE signature najdete na www.joiebaby.info a www.babypoint.cz.

Luxus pro děti od narození – to je JOIE i-Gemm signature
JOIE i-Gemm signature je bezpečná, komfortní a také luxusní autosedačka splňující nejnovější a nejpřísnější současný standard pro dětská zádržná zařízení – i-Size (ECE R129/00). Je vhodná pro miminka od narození, do cca 13 kg v proti směru jízdy. Velmi snadno a rychle se instaluje a to buď pomocí automobilového pásu, nebo se jen nacvakne na předem připravenou ISOfixovou základnu i-Base Advance, nebo i-Base. Propracovanost jednotlivých detailů, jako například systém Tri-Protect, což je 5acdca3ace1f3obrazek.jpgpodhlavník ze tří různých materiálů, či systém nastavení výšky polstrovaných pásů a podhlavníku (Grow Together), zajišťuje malým cestovatelům nadstandardní pohodlí. Plně odnímatelná vnitřní vložka a opěrka hlavy, spolu se zatažitelnou stříškou s uzavíratelnou ventilací, to jsou další benefity, díky kterým si ji zamilují děti i jejich rodiče. Patentovaná vrstva Intelli-fit poskytuje ještě lepší ochranu proti bočnímu nárazu. Tvar skořepiny umožňuje houpání, nebo stabilní polohu, skvělá je také kompatibilita s většinou kočárků JOIE. Tato luxusní verze JOIE i-Gemm signature se od standardní liší vysoce kvalitními látkami s unikátním designem a prošíváním, což dodává vzhledu punc exklusivity. Dalším typickým prvkem jsou krásné kožené prvky ve stylu kolekce signature.
Orientační prodejní cena se pohybuje kolem 3.560 Kč.

Autosedačka JOIE Spin 360 signature má otočnou základnu pro ještě snazší usazování dítěte

5acdca533f553obrazek.jpgAutosedačku Joie Spin 360 signature můžeme po stisknutí jednoho tlačítka velmi snadno otáčet jednou rukou přímo na základně. Nejenže tak jednoduše změníme způsob cestování, který je možný po směru jízdy (9 – 18 kg, 9 měsíců až cca 4 roky) i proti (0 – 18 kg, od narození do cca 4 let), ale hlavně tím usnadníme usazování a vystupování dítěte, protože můžeme sedačku natočit směrem do dveří automobilu. Uchycuje se pomocí ISOfixových konektorů. Pro ještě větší pohodlí nabízí možnost pěti poloh sklonu sedačky, což děti ocení zejména při delších cestách. Vnitřní odnímatelné vložky zajišťují ideální usazení dítěte v každém věku. Součástí polstrování je ventilace pro příjemnou jízdu v horkých dnech. Hlavová opěrka se polohuje souběžně s fixací polstrovaných, pětibodových bezpečnostních pásů sedačky (s centrálním nastavením). Ačkoliv je sedačka bezpečná, má pevné a robustní materiály, váží pouze 12 kg. Luxusní varianta Joie Spin 360 signature se od standardní verze liší ve výměnném prodyšném potahu autosedačky pro ještě lepší tepelnou pohodu v letních dnech. Prvotřídní kvalita látek, atraktivní prošívání a kožené prvky, činí tuto autosedačku opravdovým designovým skvostem.
Orientační prodejní cena se pohybuje kolem 8.600 Kč.

JOIE Every Stage FX signature bezpečně sveze novorozená miminka i školáky
5acdca9973b05obrazek.jpg

Autosedačka JOIE Every Stage FX signature je velmi flexibilní a lze ji využít od narození až do cca 12 let (36 kg) dítěte. Ukrývá v sobě sedačky pro všechny čtyři váhové kategorie – 0+, I, II i III. Je bezpečná, lze ji využívat déle v pozici proti směru jízdy – a to až do hmotnosti 18 kg dítěte, tedy cca 4 let. Vyniká také ochranou při bočních nárazech a skořepinu má zesílenou ocelovými prvky. Díky polohování do 6 pozic sklonu (2 pro protisměrnou instalaci a 4 pro instalaci po směru jízdy) a velkému množství odnímatelných polstrování je pro děti velmi pohodlná. Praktičnost ocení především rodiče – například po ukončení užívání vnitřního postroje jej jednoduše složíme do připravených přihrádek a nemusíme čelit zdlouhavému provlékání. Systém Grow Together zajistí nastavení výšky pásů a podhlavníku současně. Rodiče potěší také snadno nastavitelné výškové pozice autosedačky (je jich dokonce deset!), které zvládneme jednou rukou, starší děti ocení postranní síťované kapsy na drobnosti. Luxusní polstrovaný potah z vysoce kvalitních materiálů, 5 bodové, rovněž polstrované pásy, a systém vnitřní ventilace poskytuje dětem maximální pohodlí. Autosedačka splňuje normu ECE R44/04. Tato prestižnější varianta signature se od té standardní verze liší vysoce kvalitními látkami s krásným designem a prošíváním a také unikátními koženými prvky ve stylu kolekce signature.
Orientační prodejní cena se pohybuje kolem 7.760 Kč.

Všestranný sporťák JOIE Mytrax Flex signature hravě složíme jednou rukou

5acdcaa530870obrazek.jpgObratný a všestranný kočárek JOIE Mytrax Flex signature je navržen pro jízdu na jakékoliv cestě. Tento čtyřkolový sporťák je velmi praktický, krásný a zejména maminky ocení skládání jednou rukou – stačí zatáhnout uprostřed sezení. Moderní design a všestrannost, to jsou hlavní benefity. Díky snadnému sundávání potahu kočárku je po nasazení adaptérů možné připevnit na konstrukci hlubokou korbu Ramble, nebo autosedačku a získáme tak skladný kočárek od narození, až do doby průzkumů terénu po vlastních nohách. S teleskopickou rukojetí velmi snadno nastavíme rukojeť menší babičce, či vysokému partnerovi. Kočárek má nízkou hmotnost (12 kg) a naopak vysokou nosnost (30 kg). Automatická pojistka proti rozložení, 4 pozice zádové opěrky, 2 pozice opěrky nohou, bouda s ventilací a UPF 50+ ochranou, odpružená kola - přední s pěnovou výplní a zadní nafukovací, pětibodové pásy s příjemným polstrováním a také unikátní systém odpružení (jen u varianty signature), výrazně zlepšuje pohodlí malých cestovatelů. Rodiče uvítají praktickou nožní brzdu, fakt, že kočárek i po složení stojí, či prostorný košík. Varianta JOIE Mytrax Flex signature má kromě speciálního odpružení také vysoce kvalitní látky s unikátním designem a prošíváním, luxusní koženou rukojeť a další kožené prvky, elegantní rám ve vysokém lesku a součástí kočárku jsou také adaptéry pro nasazení autosedačky a hluboké korby.
Orientační prodejní cena se pohybuje kolem 8.600 Kč.

Nánožník JOIE footmuff signature skvěle vylepší kočárek MyTrax Flex signature

5acdcb8c664d3obrazek.jpgPraktický nánožník/fusak JOIE footmuff signature je báječným doplňkem ke kočárku JOIE Mytrax Flex signature. Má, stejně jako celá kolekce signature, vysoce kvalitní látky s unikátním designem a atraktivním prošíváním a také kožené prvky, které dodají ještě elegantnější vzhled. Nánožník se snadno připne ke kočárku a ochrání malé cestovatele před chladem a nepřízní počasí.
Orientační prodejní cena se pohybuje kolem 950 Kč.

Ještě více místa pro miminka nabízí hluboká korba JOIE Ramble XL carrycot signature
5acdcbaa12c9eobrazek.jpgPohodlná, velmi prostorná a zároveň lehoučká korba (váží pouze 3,8 kg) JOIE Ramble XL carrycot signature poskytuje dětem pohodlí pro příjemný odpočinek. Vnitřek boudy je plně polstrován a má vyjímatelnou komfortní matraci. S adaptéry je možné korbičku nasadit na kočárky Crosster a Mytrax. Bouda je nastavitelná a snadno se s ní manipuluje díky příjemnému úchytu. Ve variantě signature jsou navíc vysoce kvalitní látky s unikátním designem a prošíváním, luxusní kožená rukojeť a další kožené prvky ve stylu kolekce signature. Korbička signature je také větší než standardní varianta.
Orientační prodejní cena se pohybuje kolem 2.730 Kč.

Pro více informací nejen o těchto novinkách navštivte www.joiebaby.info a www.babypoint.cz