Tak vám posílám svůj škleb - jak se vám líbí? Hrozně nerada se fotím a zrovna zítra mě focení čeká. A to musím ještě stihnout výměnu řidičáku a taky občanky, protože jsem se přestěhovala.

Zároveň bych si chtěla postěžovat. Jedna ze čtenářek Ženy-in mi napsala do vzkazů, že jí jdu na nervy „přiblblejma sluníčkama“, která dávám jako reakci pod články. Pokud se mi článek líbí a nechci nic víc napsat, jen ukázat, že se mi líbí, dám pod něj sluníčka nebo něco jiného. Když mám pocit, že bych chtěla sdělit svůj názor, napíši pár slov.

Ta čtenářka tvrdí, že by měly být ty, které se takto vyjadřují, ze soutěže vyloučeny, že sem chodí jenom když je velká soutěž. To ale není pravda - chodím sem pravidelně každý den už zhruba 2 roky. Hodně taky hraju piškvorky, i když dost prohrávám, a není mi moc příjemné, když mě někdo napadá, že sem chodím jenom klikat, abych měla body.

Věrná čtenářka
lenagirl


Milá lenagirl,

opravdu se tu stávalo (i vy to jistě víte), že když začala velká soutěž, všichni se honili za body za každou cenu - typickým příkladem byly nesmyslné reakce pod články - ideálně obrázky (je to nejrychlejší). To samozřejmě nejvíc rozzuří pravidelné čtenářky, které si chtějí o tématu normálně povídat. Nejspíš jste se stala terčem právě proto, že takovou čtenářku sluníčky připomínáte.

Nicméně letošní vánoční soutěž je, myslím, nastavena tak, že o reakce pod články jde jen minimálně. Mrzí nás, že dotyčná osoba na Vás útočí takto osobně - máme svobodu vyjadřování a vaše sluníčko pod článkem nás potěší. :-)

Za poslanou fotku děkujeme (pěkný úsměv) a posíláme 500 bodu do VVS :).

Reklama