cl.jpg
Foto: Profimedia

V minulém kole soutěže StarDance byl smutek dokonce dvojnásobný. Se soutěží se rozloučil nejen Zdeněk Godla s taneční partnerkou Terezou Pruckovou, kteří dostali nejméně hlasů, ale také Simona Babčáková s Martinem Prágrem. Ty vyřadila nemoc. Jako úplně první potom soutěž opustili Pavel Trávníček a Veronika Lálová. 

V sobotu se bude vyřazovat znovu a kurzy sázkové kanceláře Chance napovídají, že si nejméně bodů vyslouží Marika Šoposká, která tančí s Robinem Ondráčkem. Za toho ale musel v minulosti kvůli povinné karanténě zaskakovat Michal Bureš. 

„Kurz na to, že bude ze soutěže vyřazena Marika Šoposká je aktuálně na hodnotě 2,20:1. Dalšími, kdo by mohli v taneční show skončit, je Mirai Navrátil nebo Andrea Sestini Hlaváčková se shodným kurzem 3,50:1. Až za nimi následuje Tereza Černochová s kurzem 6:1,“ uvádí mluvčí Chance Markéta Světlíková.

Tereza Černochová v soutěži překvapuje. Přestože na začátku nepatřila mezi favoritky, dokázala svými výkony na parketu zatím vždy přesvědčit porotu i hlasující diváky. Lidé si u Chance hodně sázejí na to, že v zítřejším kole dostane od poroty nejvíce bodů. Top 3 adepti na vítězství jsou zatím stále stejní: Jan Cina, Tomáš Verner a Martina Viktorie Kopecká.

Zdroje: autorka článku, Chance, Markéta Světlíková

Reklama