Zimní oblečení už můžete s jistotou uložit do vaší skříně, jelikož ho zcela určitě nebudete potřebovat. Nahradit by ho mělo primárně oblečení jarní. Pokud jste už v loňském roce říkala, že vám stávající oblečení nevyhovuje, je ideální čas pořídit si nové. A jaké? Na to se společně podíváme.

Myslete na chladnější rána

I když je jaro spojeno s vyššími teplotami, stále ještě se mohou objevit chladnější rána. A to pro vás samozřejmě znamená povinnost teple se obléci. Pokud vybíráte to pravé, rozhodně vás nezklamou dámské kabáty pro sexy ženy. Tedy takové, které nezklamou ani svou pohodlností, ani svým střihem, stejně jako máte jistotu, že nezklamou ani tím, jak vás zahřejí. Důraz doporučujeme klást hlavně na eleganci, jelikož díky tomu se daný kabát stane všestranným pomocníkem jak na běžný den, tak se stane i dobrým módním doplňkem v případě významnější události. Třeba večer, když se chystáte do divadla.

Kabát není jediným kusem oblečení

U nutnosti udržovat své tělo v teple ještě zůstaneme. Nemusí to být nutně jenom samotný kabát. Ten se totiž hodí spíše na skutečně velmi chladné jarní dny. Pokud teploty stoupají, je dobré ho vyměnit za další praktický kousek, který byste si měla do svého šatníku pořídit i vy sama. O co se jedná v tomto případě? Jsou to hlavně tuniky z přírodních materiálů, které jsou pro jarní období také to pravé. Pokud v něčem vynikají, tak hlavně ve svém moderním stylu, stejně jako v tom, že je můžete celkem snadno kombinovat s jakýmkoliv dalším typem oblečení. Díky tomu každý jarní den vytvoříte outfit, který:

  • Vás dokonale zahřeje
  • Může být elegantní i sportovní
  • Z vás udělá ženu, která rozhodně nezapadne

Nakupte i nové spodní prádlo

S obměnou šatníku a přípravou na jaro rozhodně souvisí i nákup oblečení, které na první pohled není vidět. Ano, máme na mysli spodní prádlo, u kterého musíme také říci, že je dobré nakoupit si několik zajímavých kousků. Nebudou to jenom kalhotky, ale budou to také podprsenky pro každou příležitost. Jak vybrat tu pravou? S velikostí máte jako žena jistě dostatek správných zkušeností. Proto poradíme hlavně to, že by podprsenka měla být nejenom pohodlná, ale měla by být moderního i elegantního střihu. Zvláště ve chvíli, kdy ji nosíte pod těsnějším tričkem, nebo tričkem s výstřihem. U něho platí, že rozhodně nic nezkazíte takovými modely, které nabídnou tolik lákavý push-up efekt. Pro ženu, která chce vypadat sexy a udělat zajímavý dojem, je to doslova povinná volba.

Hleďte i na design

Výše jsme zmínili několik tipů, které mohou být nejenom praktické, ale které také zvýrazní vaši krásu. Nyní se zaměříme také na barevné kombinace. Ideálním příkladem jsou krásné kabelky Desigual. Tato značka patří v současné době mezi to nejzajímavější, co se právě barevných kombinací týče. Nejenom unikátní motivy a ornamenty, ale i zajímavé kombinace pestrých barev jsou něčím, co zaručeně zaujme i vás samotnou. Přesvědčte se sama. Barvy k jarnímu obdobní zkrátka patří. Tím si můžete být jista.

Reklama