Nová wellness kolekce je zcela ve znamení vody – živlu, který je nerozlučně spjat s uvolněním a osvěžením. Vychutnejte si uklidňující efekt barevně svítícího vodního sloupu a dokonale se uvolněte s několika kapkami aromatických olejů do koupele. A s doplňky pro účinnou relaxaci a wellness oblečením v modravých tónech vody si dopřejte pocit dokonalé harmonie. Zahájení prodeje v týdnu od 24. srpna 2009.

Barevně svítící vodní sloup

 • tchiboS efektem bublání a hrou světel v různých barvách – uklidňuje a uvolňuje. Lze nastavit střídání barev nebo svícení jediné barvy.
 • Z kvalitního plastu. Včetně síťového adaptéru. Výška 32 cm.
 • Cena: asi 700 Kč

Projektor

 • tchiboRotující disk s motivem. Lze nastavit čtyři barvy a promítat na stěny nebo na strop. Průměr max.1,5 m. Max. 20 W. Včetně disku s motivem, čtyř barevných disků a 12V halogenové žárovky.
 • Cena: asi 2 400 Kč

Aromatické oleje do koupele 5 ks

 • tchiboS uvolňujícím nebo vitalizačním účinkem. Levandule, ylang ylang, růže a mandle mají uvolňující účinek, vanilka s vitalizačním účinkem. S výživnými neodmašťujícími složkami pro jemnou a pěstěnou pokožku. Dermatologicky testováno. Vhodné pro všechny typy pleti. Objem jednoho oleje 60 ml.
 • Cena: asi 250 Kč

Wellness světlo do vany

 • tchiboAutomatické střídání pěti barev nebo svícení jediné barvy. Polychromatické osvětlení LED promění Vaši vanu  v oázu uvolnění. Upevňuje se pomocí přísavek. Vodotěsné. Průměr 12 cm.
 • Cena: asi 250 Kč

Kačenka do koupele

 • tchiboRelaxační hra barev při kontaktu s vodou.
 • S integrovaným senzorem vlhkosti, který automaticky aktivuje světelné body ve tmě. Vodotěsná přihrádka na baterii.
 • Cena: asi 250 Kč

Pomůcka na masáž hlavy

 • tchiboUvolňuje a osvěžuje přirozeným způsobem. Jednoduše umístíte na temeno a lehkým tlakem pomalu pohybujete nahoru a dolů. Kovové drátky zakončené plastovými kuličkami pro jemnou masáž. Rukojeť z bílého plastu.
 • Cena: asi 250 Kč

Hřejivé fleecové polštářky

 • tchiboS polštářky s pecičkami z hroznů. Polštářky naplněné pecičkami z hroznů lze vyjmout a nahřát – přizpůsobí se tvaru nohy a rovnoměrně vydávají teplo. Se saténovou stužkou. Včetně úložného sáčku. Tmavě modré.
 • Cena za pár: asi 400 Kč

Mikina

 • tchiboKvalitní směs bavlny z projektu „Cotton Made in Africa“ a elastanu. Tímto výrobkem ze společensky odpovědné africké bavlny přispívá Tchibo i zákazník ke dlouhodobému zlepšení životní úrovně konkrétních afrických malopěstitelů i k ochraně afrického životního prostředí.
 • S měkce zdrsněnou vnitřní stranou. Se stojáčkem. Stahovací šňůrka s ozdobnými perličkami. Dvě boční šikmé kapsy. Pruhovaná v kombinaci tmavě modré a bílé.
 • Cena: asi 500 Kč

V týdnu od 24.srpna 2009 budou tyto a další výrobky Tchibo v prodeji v obchodech Tchibo v nákupních centrech v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Zlíně, Českých Budějovicích, Jihlavě, Olomouci, Mladé Boleslavi, Mostě a Pardubicích, v široké síti prodejních míst Tchibo v obchodních řetězcích v celé ČR a také elektronicky. Aktuální nabídku včetně seznamu prodejních míst a internetovou prodejnu naleznete na stránkách www.tchibo.cz, informace o firmě Tchibo také na www.tchibo.com. Zboží je v prodeji pouze do vyprodání zásob. Všechny uvedené ceny jsou orientační.


Užitečné informace

tchiboTchibo letos slaví 60. narozeniny jako jeden z největších mezinárodně působících maloobchodních prodejců a čtvrtý největší výrobce kávy na světě. Tchibo je vedoucí firmou na trhu kávy na mnoha evropských trzích včetně ČR a je oblíbené i pro své kvalitní výrobkynápaditými detaily za skvělé ceny. Prodej spotřebního zboží je založen na myšlence „Každý týden nový svět“. Každý týden je uvedena nová kolekce asi 30 nových výrobků zaměřených na nové téma ve výborném poměru ceny a kvality. Témata se v průběhu roku střídají a postupně zahrnují všechny oblasti: od kuchyně přes módu, sport, elektroniku, hračky, šperky až po zahradu. Kolekce jsou limitované a prodávají se vždy pouze do vyprodání zásob nebo omezenou dobu.

Spotřební zboží společnosti Tchibo navrhuje tým, složený z odborníků z oblasti vývoje, kvality a obchodu. Kvalita a design hraje u firmy Tchibo stále větší roli. Po tři roky Tchibo navrhuje technické výrobky ve spolupráci s italským Istituto Europeo di Design.Tchibo také uvedlo novou značku módy pro mladé Mitch&Co, kterou vytvořil pro Tchibo návrhář Michael Michalsky. Vloni přišlo Tchibo s další novinkou - exkluzivními kolekcemi výrobků pro domácnost, navrženými uznávaným designérem Sirem Terencem Conranem a jeho synem Sebastianem. Od května 2008 Tchibo obohacuje některé týdenní kolekce spotřebního zboží také exkluzivními edicemi výjimečných výrobků ze světa módy, sportu a bydlení. Letošní novinkou je spolupráce na špičkové sportovní kolekci se známým tenistou Borisem Beckerem, limitovaná edice výrobků pro život na zahradě navržená otcem a synem Conranovými, nebo kolekce oblečení ze společensky odpovědné africké bavlny „Cotton Made in Africa“ - projektu, zaměřeného na dlouhodobé zlepšení životní úrovně konkrétních afrických malopěstitelů i k ochraně životního prostředí.

tchiboTchibo je třetím nejoblíbenějším zaměstnavatelem v žebříčku TOP pěti velkých společností, oceněných nezávislou studií „Best Employers Česká republika“.

Reklama