Stačí 3 hodiny jízdy z Prahy a ocitnete se ve Ville Memories, místě, které Vás okouzlí exotickým luxusem, komfortní atmosférou, osobitým stylem a nadstandardními službami. Tento luxusní wellness resort, vybudovaný v neokoloniálním stylu, leží na okraji města Fryšták v malebném prostředí Hostýnských vrchů a rozhodně stojí za návštěvu.

Villa disponuje pěti naprosto unikátními pokoji. Největší z nich,  Země,  je koncipován jako mezonet a dominuje mu velké akvárium. Pokoj je obklopen dvacetimetrovou terasou, která je vyrobena z exotického dřeva bangikarai: Na terase můžete odpočívat v luxusních křeslech, poslouchat hudbu a užívat si pohody. Druhým největším pokojem Villy Memories je Vlk. Tento pokoj je, stejně jako Země, skvělou volbou pro hosty, kteří si přijedou odpočinout i s rodinou. Také další pokoje - Leopard, Džungle a Zebra - Vás uchvátí zcela mimořádnou atmosférou. Každý z nich představuje soukromou oázu, již nebudete chtít opustit.

ds

ds

ds

Naprosto výjimečný zážitek na vás čeká v zahradním relaxačním studiu, které nabízí řadu masáží, během nichž vás budou masérky hýčkat nejen léčivými doteky, ale také luxusními tělovými oleji a exkluzivními léčivými kameny. Zkušená terapeutka vám pomůže s výběrem masáže tak, aby zcela odpovídala vašemu tělesnému stavu,  duševnímu rozpoložení a samozřejmě i vašemu přání. Za vyzkoušení stojí například masáž Antistress, která odplaví z vašeho těla nahromaděný stres a nabije vás novou energií, nebo Buddha Energy, při níž je používán speciální olej a léčivé minerály. K velice oblíbeným patří také Four Hands Massage s olejem Ylang Ylang. Tuto masáž provádějí synchronizovanými pohyby současně 2 masérky.

sd
Zdroj: tisková zpráva

K harmonizaci těla i duše a k načerpání nových sil přispěje také pobyt ve vyhřívaném bazénu s protiproudem a vlnami, v bylinkové sauně nebo ve speciální koupeli, kterou vám personál Villy připraví. Koupel si můžete zpříjemnit ještě lahví vychlazeného šampaňského.  

A to z daleka není vše, co ve Ville Memories můžete zažít, více informací naleznete na www.villamemories.cz

Reklama