Padají na vás podzimní deprese? Potřebujete načerpat energii a sílu? Patříte k těm, pro které je pohyb a relax nedílnou součástí života? Pak s námi navštivte Holmes Place, které vám chceme doporučit. Určitě zde najdete místo, které je pro relaxaci a pohyb jako zrozené!

 

 

Víte nevíte o Holmes Place?

Ať už jste ve fitklubu poprvé nebo jste dlouholetými příznivci cvičení, ať jste výkonnostní sportovci nebo si jen občas rádi zacvičíte, v Holmes Place najdete vy i vaši hosté vždy to nejlepší zázemí a služby. Prostředí našich klubů plné komfortu a pohody je zárukou toho, že se cvičení a relaxace stanou skutečným požitkem.

Nejvyšší kvalita vybavení a služeb je samozřejmostí a společným jmenovatelem všech klubů Holmes Place. Kromě toho se snažíme vdechnout klubům jedinečnou atmosféru. Úkolem manažerů a veškerých zaměstnanců je postarat se o to, aby ten váš klub byl opravdu "váš".

 

 

 

 

 

 

 

 

V listopadu 2004 byl otevřen první klub v rámci středoevropského regionu v centru Prahy v OC Nový Smíchov, 2. patro. Luxusní prostředí klubu nabízí svým členům a ostatním klientům to nejlepší zázemí i nadstandardní služby.

 

 

Zajímá vás, co v klubu Holmes Place Nový Smíchov najdete?

  • Cardio Theatre s plazmovými obrazovkami
  • Posilovnu
  • X-bike/Indoor Cycling
  • “Body & Mind” Studio 
    se širokou škálou cvičebních hodin, které není nutné předem rezervovat, jako např.: Aerobics, Dance Aerobics, Step, Body Styling, Pump It Up, Circuit, Břišní Pekáč, Yoga, Power Yoga, Pilates, Full Body Stretch, Čchen Tchaj-Ťi-Čchüan, Kick Box, Tae-bo aj.
  • Páry (privátní v šatnách)
  • Společnou páru a saunu
  • Jacuzzi
  • Kompletní vybavení kosmetickými a hygienickými přípravky

Novinkou letošního podzimu je :

Revoluční technologie fitness - Power Plate

 

Holmes Place přišlo s novou érou pojetí fitness - tzv. Power Plate. Jde o revoluční technologii v péči o tělo, se kterou lze dosáhnout kýžených výsledků již za deset minut.

Vibrační trénink na Power Plate umožňuje kvalitní procvičení svalstva celého těla. Výsledky studií prokázaly, že cvičením na Power Plate je možné pozastavit rozvoj osteoporózy a urychlit obnovu poškozených šlach a vazů.

Více o této technologii se dozvíte na www.holmesplace.cz

Návštěvou tohoto klubu si nejen zpříjemníte den, ale především -  vaše tělo i mysl vám poděkuje!
Více informací a možnost přihlásit se do klubu Holmes Place naleznete na http://www.holmesplace.cz/


Redakční tip: Pokud si potřebujete vyčistit hlavu, rozproudit krev a načerpat sílu, určitě vyzkoušejte hodinu na kole – X-bike! Po náročném dni zapomenete na starosti a po teplé sprše budete krásně uvolnění. Pokud si chcete ještě zarelaxovat, navštivte po perné hodině páru či saunu nebo si na pár minut vlezte do Jacuzzi. Je to nádherně pohodové!

 

 

Právě teď můžete v naší soutěži vyhrát 3 jednodenní vstupenky do Holmes Place!

Reklama