Jak to může dopadnout, když se prvomájový polibek promění milostnou hru a okolo projíždí vláček motoráček, o tom k dnešnímu tématu napsala čtenářka PetraR1977.

Jste zastánkyní milování v přírodě? Tak pozor na místo, které si k tomu vyberete, aby vás neviděla celá ves...


Dneska už se tomu mohu jen smát. Nikdy jsem si nemyslela, že se někdy v přírodě milovat budu-nebyla příležitost a když jsem se vdala, tak jsem na to přestala myslet. Ale ouha, člověk míní, příroda mění. A tak jednou, bylo to před 5-6 lety, měl manžel dobrý nápad, že by mě mohl taky alespoň na 1.máje políbit pod rozkvetlým stromem, a protože na to přes den zapomněl, pak usnul u televize a tak ho nenapadlo nic jiného, než mě vytáhnout, tak jak jsem byla, v lehké, průsvitné noční košilce na naši zahradu, kde kvetla alespoň jabloň.
A tak nějak vyplynulo, co se asi mělo stát a skončily jsme v horizontální poloze, pod stromkem. Ráda bych podotkla, domeček jsme měli u malé trati, pouliční lampy aj. Samozřejmě, že milování bylo krásné, ale jen do té chvíle, než na naše svítící nahá těla ve světlech lamp, dopadla ještě světla motoráčku. Jako na potvoru, vystupovali i nějací cestující, schovat se nebylo na rychlo kam-samozřejmě jsme neunikli pozornosti, ( protože jsem byla po obci dost známá, byla jsem kulturní komisí na úřadě a připravovala všechny akce, tak se to samozřejmě později neobešlo bez různých narážek, naštěstí jsem ústnatá a tak dovedu lidi dost odpálit a tak jsem to většinou kvitovala slovy: „Ty závidíš, že jsi nebyl na manželově místě viď, no ale to máš holt velkou smůlu a doufám že se ti to alespoň líbilo.“
Pod zády mě tlačily větvičky, pálily kopřivy, sem tam kamínek a do toho ještě přišel ježek, funět mi do ucha. Co z toho plyne, milování v přírodě je krásné, ale musí k tomu být podmínky a nebýt na odiv celé vsi, a nechat si funět ježka do ucha. Takže takhle už asi raději ne, myslím že se poučil i manžel. Alespoň doufám!!!

Přeji krásný, sluníčkový a promilovaný den,
PetraR1977

Pozn. red.: Textneprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 28. června 2011: Nástrahy při milování v přírodě

Zažila jste někdy nějakou kuriózní situaci, při milování v přírodě? Načapal vás někdo? Objevili se mravenci? Překvapilo vás nějaké zvíře? Dostaly se vám jehličky, písek či osiny na choulostivá místa? Pište mi své zkušenosti s milováním na čerstvém vzduchu. Varujte ostatní čtenářky před nebezpečími, které je při hrátkách v přírodě mohou potkat! Váš text ať je dlouhý alespoň jako tento odstavec, tedy pokud chcete mít šanci na uveřejnění a pokud chcete patřit mezi potenciální výherkyně krásného tématického dárku: knihy ORGASMUS od Susane Carin Bakosové (nakladatelství Metafora a PENIS - rádce nejen pro muže od Vladimíra Kubíčka (nakladatelství Grada).

Zasílání příspěvků končí 28. 6. 2011 v 15.30 hodin.

Texty zasílejte na e-mailovou adresu: Redakce@zena-in.cz, do předmětu napište: MILOVANI V PRIRODE.

penis

Reklama