5f96cce757a65obrazek.png
Foto: Shutterstock

Není to ještě ani týden, co se Kateřina vrátila z práce dřív, než měla v plánu. Šéfová zkolabovala a kvůli podezření na Covid-19 je majitelka firmy poslala pracovat z domu. „Říkala jsem si, že moje šestnáctiletá dcera, která se doma učí, bude asi překvapená, až mě uvidí ve dveřích. A taky že byla. Jenže ještě víc, než by mě napadlo. Studovala totiž něco úplně jiného, než knihy. Měla v pokojíčku kluka a byli zrovna v nejlepším!“ vzpomíná Kateřina, která jen potichu zavřela dveře a čekala. Přestože to v ní vřelo a moc se na dceru zlobila.

Když konečně vylezli z pokojíčku, překvapení bylo na obou stranách. Milencem totiž nebyl žádný spolužák, ale manžel Katčiny nejlepší kamarádky. „Ztratila jsem řeč. Veronika zalezla zpět k sobě a Pavel, ten hajzl, jen zablekotal, ať se nezlobím a nechám si to pro sebe, přeci nechci nikomu ublížit. Pak vypadl a já naběhla na tu moji blbku,“ vypráví Kateřina s tím, že svou dceru profackovala, aby se vzpamatovala.

„Slíbila mi, že už se s ním vídat nebude, i když ho šíleně miluje. Ach jo! Opravdu jsem si všimla, že po něm pokukovala a ráda si s ním povídala. Ale tenhle scénář by mě ani ve snu nenapadl! A stalo se…“ kroutí hlavou Kateřina a přemýšlí, jak z téhle situace ven: „Mám říct Lence, své nejlepší kamarádce, že ji manžel podvádí? Vždyť to s takovým mladým teletem snad nemohlo nic znamenat. Jen hloupý flirt, který by rozbil fungující rodinu. Jenže chtěla bych já žít ve lži a s děvkařem? Asi bych radši znala pravdu. Pokud to ale prozradím, bude mě nenávidět dcera. A nakonec možná i Lenka, protože to přece moje holka jí svedla chlapa,“ neví si rady a je vděčná, že plánované setkání u kávy zhatila karanténa.

Čtěte také:

Reklama