Stejně jako jiné ženy, i Kateřina odhalení partnerovy nevěry zprvu nesla špatně. Nedokázala si představit, že by takovou věc přešla. Tolik jí milovaný muž ublížil. Věřila mu, on jí bodl nůž do zad. Čím více mužů poznala, tím si uvědomovala fakt, že pánům tvorstva se v tomto směru věřit nedá. Za svůj život prožila Kateřina pět vážných vztahů, ve všech zálety figurovaly. Jinak tomu nebylo ani u posledního partnera.
5c8a33c25d7a4obrazek.png

“Už jsem toho měla dost. Další nevěrník. Po dlouhém přemýšlení jsem se rozhodla hodit jeho poměr za hlavu. Uvědomila jsem si, co je pro mě důležité, jestli jsem ve vztahu více šťastná či naopak. Kromě tohoto přešlapu byl partner úžasným chlapem. Proč mu tedy nedat šanci? Navíc “díky” minulosti jsem byla v určitém směru již moudřejší,” přiznává Kateřina. Odpuštění si Kateřinin přítel vážil. Byl k ní pozornější. Katka ale neusnula na vavřínech. Asi po roce zjistila, že partner ji nejspíš opět podvádí. Nespletla se.

Katka se před přítelem zmínila, že o jeho záletech ví. Nastal stejný kolotoč - byl milý, prosil, nosil dárečky, koupil zájezd do exotické destinace. Od té doby uplynulo téměř sedm let. Mezi tím se Katka za partnera provdala a porodila mu syna. Mimo jiné se dozvěděla ještě o pár nevěrách, ale už je nad věcí. Bez jeho občasných záletů máme krásný vztah. Navíc jsem si uvědomila, že ony milenky jsou vlastně chudinky. Není důvod na ně žárlit. Jakou výhodu oproti mě mají? Sex na pár večerů, dvě večeře a parfém? To já jsem v této hře královnou, co vyhrává. Ke mně se chlap vrací. Proč tedy vyvádět a dělat dusno?”

Kateřina tvrdí jedno - najít věrného chlapa je jako hledat jehlu v kupce sena. “Já se zaměřuji na důležitější věci než je občasný sex mimo domov. Kromě toho, díky každé nevěře se mi dostane milých benefitů. Posledním dárkem bylo nádherné auto, o kterém jsem dlouho mluvila. Vím, že můj přístup může spousta žen odsoudit. Já bych jim ale doporučila jedno, z nevěrníků vytěžit maximum. Stejně všechny víme, že partnerům odpustíme, tak z toho alespoň profitujme…”

Čtěte také:

Reklama