Je noc. Krom toho, že je trochu chladná (když člověk nemá zapnuté topení), je žhavá. Žhavá stejně jako vášeň první noci. A vzhledem k tomu, že ta první noc může být jediné ta svatební, tak Vám povím o ní.

Kdy vlastně začíná noc? Ve chvíli, kdy máte chuť svléknout partnera a začít se mu věnovat? při večeři, při obědě nebo už po ranním probuzení? Aha, vlastně - má to být první svatební noc... Já jen, že přes všechny tradice se dá udělat spousta kompromisu a pak onou první nesvatební noci může být nedočkavě ranní milování, které zbožňují dodnes.

Byla sobota, já slavila krásné narozeniny a byl to i nás den svatební. Ano, svatební. Probuzená slunečními paprsky jsem spatřila vedle svého těla tělo mého milovaného... brzy manžela. Celý rozespalý se ještě oddával snům. A já si taky chtěla navzdory tradicím jeden splnit. Zažít konečně tu svatební noc, ono poprvé... i když před samotným obřadem.

Zmocnila se mě vášeň a já se už dále nemohla krotit. Svými chladnými dlaněmi jsem začala pomalu kroužit po tělo mého miláčka. Všechny tak náramně hrály a mě doteky ho pomalu začaly probouzet. Byl zděšen, ale ne natolik, aby mi utekl. Jeho vyděšený výraz mě nezastavil. K mým dlaním se postupně přidaly i rty. Chtěly se laskat se všemi jeho zákoutími. Stále nechápal a možná jsem byla i řada. Jen pro tuto chvíli jsem se stala dominou. Dominou, která ho přivedla k orgasmu. Sama jsem jej prožívala v sedle ještě oře plného energie.

Ušetřila jsem mu veškerou námahu s krajkami a on mi byl za to vděčen. Po poledni, při svatebním obřadu mu v očích svítily jiskřičky štěstí a to, že nemusel čekat až do noci.

bokul :-D


Takže erotika se vším všudy. Ranní zpacifikování manžela přesně tam, kde bude celý zbytek života. Tomu říkám nápad. Možná by se to tak mělo praktikovat vždy. Jak vidno, jemu to nevadilo, takže by se to mohlo osvědčit jako takový prubířský kámen i v jiných vztazích. Možná bychom to mohli navrhovat v předmanželských poradnách. :-)

Reklama