V koupelně v první řadě řešíme vanu, baterie a dlaždice, ale když tato místnost dostane svůj základní tvar, přijde řada na nábytek. Pryč je doba, kdy jsme měli doma podivné skříňky, které k sobě neladily. Dnešní koupelnoví výtvarníci a designéři myslí na dokonalý celek. Proto si můžeme vybírat z nábytku, určeného přímo pro potřeby koupelny.

Jaký si vybrat do koupelny nábytek? Záleží na tom, co všechno potřebujete v koupelně umístit do skříněk. Ve většině koupelen nechybí skříňka na kosmetické přípravky, na pomocníky jako je fén, žehlička na vlasy, střihač vousů či holicí strojek.

Odborníkem na koupelny je firma Ravak, která nabízí nejen vany, spchové kouty a baterie, ale v neposlední řadě také velmi vkusný a funkční koupelnový nábytek s moderním designem.

Proč si vybrat nábytek Ravak?

 • čistý design / snadná údržba
 • speciální úprava materiálů i povrchů pro vlhké koupelnové prostředí
 • možnost údržby mokrým hadrem
 • dostatek místa na vše
 • závěsný systém, aby vám nohy nábytku nepřekážely při úklidu
 • snadné otevírání díky vysoce kvalitnímu kování

Podívejte se na kompletní přehled koupelnového nábytku.

Nabídka koupelnového nábytku je opravdu hodně široká, tak se s námi inspirujte! Pokud si koupíte konkrétní vanu či sprchový kout značky RAVAK, můžete si vybrat i koupelnový nábytek, který byl vytvořen tak, aby s těmito výrobky designově dokonale ladil:

 • Koupelnový nábytek Rosa

Ravak

Díky dokonalému sladění koupelnového nábytku Rosa se stejnojmenným konceptem bude vaše koupelna praktická a hezká zároveň. Vybírat můžete i další skříňky dle vašeho přání z řady koupelnového nábytku Uni.
http://www.ravak.cz/cz/koupelnovy-nabytek-rosa

 • Koupelnový nábytek Classic

Ravak

Doplňte klasickou vanu Classic umyvadlem, vysokou skříňkou s praktickými poličkami a skříňkou pod umyvadlo s velkým úložným prostorem, a budete mít potřebné věci stále po ruce. Vše navíc v jednom designu.
http://www.ravak.cz/cz/koupelnovy-nabytek-classic

 • Koupelnový nábytek Praktik

Ravak

Vytvořte si praktickou a hezkou koupelnu v jednom. Umyvadlo, vana i nábytek nabízí velké množství odkládacích ploch a v rámci konceptu Praktik je vše designově sladěno. Nábytek a umyvadla Praktik můžete navíc velmi dobře kombinovat i s dalšími skříňkami nábytku Uni.
http://www.ravak.cz/cz/koupelnovy-nabytek-praktik

 • Koupelnový nábytek Uni

Ravak

Koupelnový nábytek Rosa i Praktik můžete velmi snadno kombinovat s nábytkem Uni. Stačí si jen vybrat, zda si pořídit vysokou skříňku, dolní skříňky nebo horní skříňky, které prakticky řeší nevyužitý prostor nad pračkou.
http://www.ravak.cz/cz/univerzalni-koupelnovy-nabytek-ravak

 • Koupelnový nábytek Evolution

Ravak

Nábytek a umyvadlo Evolution jsou vrcholem evoluce v koupelnovém designu a svým originálním tvarem předního lemu dokonale doplňují vanu Evolution. Jedinečný design a přesné boční hrany umyvadla zároveň umožňují umístění dvou umyvadel vedle sebe.
http://www.ravak.cz/cz/vana-umyvadlo-a-nabytek-evolution

Který byste si vybraly pro svou koupelnu?

Reklama