Nábytek. Zcela běžná věc. Slouží k uskladnění věcí, k sezení, stolování. Tedy alespoň ten běžný, který najdeme v každé domácnosti. Věděli jste ale, že existuje i nábytek, který se vyrábí za účelem usnadnění milování a příjemnějšího prožití intimních chvil? Pojďme se na něj podívat zblízka.

Ne že by milování samotné nebylo příjemné, ale erotický nábytek vám umožní zažít dosud nepoznané a vaše chvíle rozkoše takříkajíc pozvednout na vyšší úroveň. Do kategorie erotického nábytku spadají malé kousky, kterými jsou různé stoličky a podložky, ale stejně tak i větší kusy reprezentované opravdu velkými pohovkami či rovnou postelemi nebo obřími vaky.

Tantra chair – pohovka tisíce možností

tantra

Za zmínku stojí například speciálně tvarovaná pohovku Tantra Chair. Na první pohled obyčejná pohovka s netradičním, leč moderním designem. Ale na druhý, bližší pohled se v ní skrývá mnohem více. Tvar inspirovaný ladnými křivkami ženského těla je totiž navržen tak, aby vám a vašemu partnerovi přinesl hodiny a hodiny dosud nepoznaných poloh a rozkoše.

Díky svému důmyslnému tvaru podepře tělo vašeho partnera na správných místech, a vy tak neucítíte jeho tíhu. U běžné pohovky by vám v sexu mohlo překážet opěradlo, v případě postele pak její šířka. Tantra Chair proto žádné opěradlo nemá, a její šířka je navržena tak, abyste si s partnerem mohla užít co nejvíce poloh. Inspiraci vám poskytne DVD, které je dodáváno spolu s pohovkou.

Pokud zrovna budete bez partnera, poslouží vám tahle pohovka k relaxaci či cvičení jógy.

Tantra Chair je navíc dodávána ve velkém množství barev. Povrch je potažen materiálem UltraLeather, který je nejen ekologický, ale především odolný proti skvrnám, bakteriím a velmi dobře čistitelný. Což se, jen si to přiznejme, při sexuálních hrátkách určitě hodí.

Chcete ji? Za Necelých 40 tisíc je vaše.

Liberator aneb velký a malý vak

Pojďme dál. Na erotické vychytávky se specializuje také americká firma Liberator. V nabídce tak naleznete vedle různých erotických hraček i kvalitní erotický nábytek. Ačkoli je to firma americká, nábytek z jejich dílny můžete sehnat i v Česku. U nás ho koupíte třeba na e-shopu Monamour. Ten menší za necelých šest tisíc a obří vak si pořídíte za dvacet.

Liberator Axis

axis

Je speciální polštář ve tvaru zaobleného klínu navržený tak, aby chytře podepřel vaše tělo. Je velice vhodný pro provádění poloh z kamasutry, ale například i ke zjednodušení a zpříjemnění orálního sexu, kdy vašemu tělu poskytne lepší pozici. Díky kvalitním materiálům nikdy neztrácí svůj tvar a můžete si ho tak užívat neomezeně.

Liberator Zeppelin

zepelin

Pokud máte v bytě až příliš volného prostoru, tenhle kousek vám ho pomůže zaplnit. Jádro tohoto kusu nábytku je tvořeno polyurethanovou pěnou, díky které se dokáže přizpůsobit tvaru vašeho těla a poskytnout vám tak zcela nové možnosti. Vhodný jak pro milování, tak pro relax.

Tak, naše krátká exkurze do světa erotického nábytku je u konce. Každý den se objevují nové a nové možnost, a pokud je vám stereotyp protivný natolik, že byste byla ochotná sáhnout i trochu hlouběji do kapsy, určitě to vyzkoušejte (a dejte vědět, jak to dopadlo :-)) Je jen a jen na vás, který kus vám vyhovuje a který si vyberete pro zpříjemnění intimních chvil.

Šla byste do erotického nábytku?

Reklama