Chcete, aby nábytek do svého domova byl přesně takový, jaký si přejete? Nechte si jej vyrobit na míru! Potřebujete skříň pro výklenek, do prostoru od zdi ke zdi nebo jen stylový kousek, který ladí k vaší podlaze či posteli? Pak se obraťte na odborníky, kteří vám splní vaše přání.

indeco

Zařízení na míru uspokojí vaše představy!

Možná si plánujete, jak zařízení vašeho domova bude nápadité – od obýváku přes kuchyň, dětský pokoj, ložnici až třeba po pracovnu či předsíň. Nebo potřebujete zařídit jen jednu místnost, ale tak, aby na 100% splnila svou funkčnost a ještě byla zařízena více než vkusně. Chcete, aby vypadala nevšedně. Takový nábytek budete jen těžko hledat v běžných obchodních domech s nábytkem.

indeco

Pokud hledáte kvalitního výrobce skříní, vestavěných skříní, kuchyní a nově i dalšího nábytku, můžeme vám doporučit společnost INDECO. Patří k nejznámějším na českém trhu a poradí vám naprosto se vším a ještě vám ve svých prodejnách předvede váš návrh v 3D grafickém vizuálu. Takže se nemusíte bát, že nebudete umět přesně reprodukovat vaši představu.

Kromě vestavěných skříní společnost INDECO vyrábí jakýkoliv další nábytek na míru, jako komody, psací stoly, botníky, knihovny a další.Za dobu naší působnosti na trhu jsme vybavovali zakázkovým nábytkem hotely, kanceláře, call centra, velvyslanectví, ale i sportovní objekty (šatny, pokladny, fan shopy, VIP prostory, recepce), školky, školy a jiné.
Díky spolupráci s interiérovými architekty a designery jsme schopni naplnit i ty nejnáročnější představy našich zákazníků.
Více najdete na www.indeco.cz

Sami sobě návrháři – přeneste své představy do reality

indeco

U firmy INDECO si nevybíráte pouze materiál, jeho barvu a výplň dveří, ale také to, jak budou vaše skříně či jiný nábytek vypadat uvnitř. Pokud zrovna potřebujete skříně – spolu se zástupcem firmy INDECO doladíte i detaily, které vás před tím nenapadly. Řeknete si, kde chcete mít sukně, kalhoty, halenky, košile, pásky, prádlo, ponožky, ručníky a jiné. Vyberete si i v jaké výšce vám vyhovuje, aby ošacení viselo či leželo, a kam si chcete ukládat své věci – na police, do zásuvek. Zároveň výrobce dodává množství doplňků, jako například sklopné tyče, různé držáky, věšáky či drátěné koše a výsuvné police. Vnitřní vybavení skříní vám může leccos velmi zjednodušit, zpřehlednit a zpříjemnit. A hlavně – pro INDECO je výzvou jakýkoliv atypický prostor. A ten se jistě najde v každém rodinném domku nebo v bytě. Stejně vám poradí s funkčností kuchyňských skříněk – tedy nejen, jak budou vypadat a z jakého materiálu, ale také, jak budou vybaveny uvnitř.

Inspirujte se aktuálními trendy! Myslete na světlé tóny, které prosvětlí místnost

Současným světovým trendem je jednoduchá dokonalost navíc násobená světlými barvami. Z povrchové úpravy materiálů si můžete vybrat například kromě velmi elegantní bílé a barvy bílé kávy také ořech dijon nebo dub ferrara. Doporučuje se použít je do místností, kde pobýváte ve dne, což působí radostným a optimistickým dojmem, ale zároveň jsou vhodné i do jiných místností, které potřebujete zesvětlit nebo v nich chcete evokovat přírodní harmonii. Výhodou těchto barev je, že všechny světlé odstíny můžete kombinovat s různobarevnými tmavými doplňky. Příkladem může být použití velmi oblíbených neprůhledných skel lacobel jako výplň dveří. Velmi moderní jsou nejnovější barevné odstíny – červená a oranžová, šedá a tmavě hnědá.

indeco

Zkušenost redakce:

Se společností INDECO jsme realizovali dvě reportáže o výrobě a montáži vestavěných a volně stojících skříní. Byli jsme u toho, když se skříně zrodily na papíře, s pomocí zástupce z INDECO dostaly pomocí programu konkrétní tvar a rozměr. Ocenili jsme rady – velkou skříň prosvětlit světlým blokem a udělat raději volně stojící skříň ze světlejšího odstínu než z tmavšího, který ladil s barvou podlahy. Je to rozdíl – když máte nějakou představu a pak ji vidíte ve 3D programu a máte prostor pro svou fantazii – doladit vše tak, aby skříň, kuchyň, komoda… bylo přesně tak, jak vám bude vyhovovat.

indeco

Pokud přemýšlíte o nábytku na míru, společnost INDECO můžeme jen doporučit – a to zejména díky kvalitě, ve které jsou vyrobené skříně vytvořeny.

Pozor! Navíc teď můžete využít akci – slevu 22 % na celou skříň a dalších 22 % na dveře, pokud vaše zakázka přesáhne 40 000 Kč, dostanete poukaz na exkluzivní košili šitou na míru od společnosti Delor. Na kuchyně na míru z řady S, M, L a XL platí sleva 10 %. Více informací najdete na www.indeco.cz

Reklama