Také byste si rádi pořídili do domácnosti nějaký originální kousek nábytku, ale nejste si jistí, jak vám bude ladit s interiérem a zda se vám bude líbit i ve skutečnosti, nejen na fotce v e-shopu? Vyzkoušejte portál www.svetpokladu.cz, který nabízí nádherný starožitný nábytek, malovaný a solitérní nábytek či dobové doplňky,a to vše s možností nákupu na zkoušku.

Vybraný nábytek vám bezplatně dovezou až domů a je jen na vás, zda se rozhodnete si ho koupit, či nikoliv. Kromě již vyrobených kousků si na portále www.svetpokladu.czmůžete objednat také nábytek na míru, či si nechat kompletně vybavit interiér.

Nábytek

Kvalitní zpracování, poctivé řemeslo, výjimečnost nesériového nábytku - právě to nás i v dnešní moderní době uchvacuje na dobovém nábytku. Ať už toužíme po ojedinělém kousku, který by ozvláštnil náš moderní interiér, či plánujeme úpravu pokoje do historického stylu, na portále www.svetpokladu.cz si rozhodně vybere každý. Nabídka čítá více než tisíc kusů originálů
a reprodukcí uměleckého starožitného nábytku, zámecký stylový nábytek, ale také ručně malovaný nábytek, solitérní nábytek i nábytek ve stylu Provence nebo doplňky a obrazy. Na zakázku je navíc možné nechat si vyrobit například kuchyň, okna a dveře.

Internetový obchod Svět pokladů je prostor, kde náš nábytek bydlí. Není to ani prodejna, ani showroom, není uzpůsoben na návštěvy. Zákazníci po celém světě mají k dispozici internetový katalog a z něj vybírají. Všechno jim rádi bezplatně dovezeme až domů,a pokud to nebude ono, zase si zboží odvezeme,“ vysvětluje pan Ing. Milan Matějka, zástupce firmy Bohemian Castles a.s. provozující svetpokladu.cz, a dodává: „Vyrábíme také nábytek na míru dle přání zákazníka a realizovali jsme zakázky na vybavení několika zámků, hotelů či obchodů u nás i v zahraničí.“

Několik ukázek nábytku:

Střípek modrého z nebe na Zemi.Komoda v rokokovém stylu z masivního dřeva - ručně vyrobená replika, kování a ozdoby odlity z mosazi a ručně cizelovány, povrch je lakován a opraven pomocí ručně nanášené patiny.

 

 

 

K dostání na www.svetpokladu.cz za cenu 4.900 Kč.

 

kolibkaKolíbka Hajej, dadej… jako v pohádce si budete připadat při houpání svého děťátka v této dřevěné kolíbce. Originální kolébka z počátku 20. století ozdobená malbou s květinovým vzorem, po celkové restaurátorské opravě, povrchová úprava ekologickým lakem.

 

K dostání na www.svetpokladu.cz za cenu 7.100 Kč

 

skříňKdyž jsem já vojákoval - dvoudveřová šatní skříň, originál, umělecká malba s motivem vojáků, ruční oprava pomocí klasických technologií, povrch opatřen ručně nanesenou patinou.

 

 

 

 

 

K dostání na  www.svetpokladu.cz za cenu 27.600 Kč.

 

komodaDáma při těle - replika komody z období Ludvíka XV., s  mramorovou deskou, bohatě vykládaná květinovým motivem. Kování a ozdoby jsou
z leštěného a zlaceného bronzu. Replika je vyrobena z masivního dřeva, ručně  původní technologií. Dýhování kořenicí, madla a ozdoby jsou odlity z bronzu a cizelovány.

K dostání na www.svetpokladu.cz za cenu 39.000 Kč.

 

skřínkaKlenutá skříň – originální jedno dveřová skříň z počátku 20. století, opravena pomocí klasických technologií a opatřena novou malbou s patinou.

 

 

 

 

 

 

K dostání na www.svetpokladu.cz za cenu 16.500 Kč.  

 

lavičkaBabiččin trůn – replika starožitné lavice s truhlou. Ruční výroba pomocí klasických technologií. Povrch opatřen novou ornamentální malbou
a ručně provedenou patinou.

 

 

 

K dostání na www.svetpokladu.cz za cenu 13.600 Kč.

 

komoda bíláMalovaná komoda ze série „Le Florac“ - originální komoda z počátku 20. století ze série Le Florac, ručně opravená pomocí klasických technologií a opatřena novou malbou s patinou. 

 

 

 

K dostání na www.svetpokladu.cz za cenu 14.200 Kč.

O firmě

Výrobce, společnost BOHEMIAN CASTLES a.s., navazuje a pokračuje v činnosti společnosti  INTERDEKOR  - přední české firmy nabízející již od roku 1990 restaurovaný starožitný nábytek, jeho věrné reprodukce z masivního dřeva vyrobené tradičními technologiemi, umělecký stylový nábytek pro historická sídla, dobový nábytek na zakázku dle přání klienta, nábytek pro kompletní vybavení hotelů, penzionů, apod. Veškerý nábytek má perfektní propracování a dokonale provedené povrchy. Jako další jsou v nabídce nástěnné malby, fresky či obrazy a stylové interiérové doplňky. Veškerý sortiment je nabízen na portálu www.svetpokladu.cz.

Reklama