Zeptali jsme se…

Ing. Karla Šatery, MBA, generálního ředitele Zdravotní pojišťovny ministerstva vnitra ČR
· Co svým pojištěncům může vaše zdravotní pojišťovna nabídnout?

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR nabízí svým pojištěncům celou škálu zajímavých produktů.
Tím základním je Program rozšířené péče o zdraví našich pojištěnců, tedy jakási nabídka nadstandardních služeb hrazených nad zákonem stanovený rozsah v podobě zajímavých finančních příspěvků.
Druhým produktem, v současné době tím nejvyhledávanějším, je Program slev a výhod, který jsme pro naše pojištěnce připravili spolu s našimi partnery z oblastí cestovního ruchu, pojišťovnictví, sportu, kultury, zábavy apod.

V neposlední řadě jsou to i Rodinné balíčky pro rodiny s dětmi, jejichž nabídka je sice časově omezená, za to však obměňována a v určité periodě opakována.

Kde se o vaší nabídce mohou vaši pojištěnci a nebo ti, kteří se rozhodnou jimi stát, informovat?

V současné době je kompletní znění těchto produktů zveřejněno na www stránkách zdravotní pojišťovny (www.zpmvcr.cz) v sekci Produkt. Program slev a výhod je zde pravidelně aktualizován a doplňován o nové slevy a zajímavá zvýhodnění.
Listinnou podobu tohoto programu si lze vyzvednout na kterémkoliv pracovišti ZP MV ČR.

V případě zájmu či dotazu nás mohou zájemci kontaktovat prostřednictvím telefonu či infomailu (info@zpmvcr.cz) a v neposlední řadě i pomocí telefonní infolinky, která se co nevidět stane součástí Zdravotní pojišťovny ministerstva vnitra ČR a o které budete předem informováni.