Jste milovníky zimních sportů? Plánujete konečně vyrazit na pár dní nebo na celý týden na hory? Máme pro vás super tipy z nabídky cestovní kanceláře ITS BILLA TRAVEL!

Konečně napadl sníh a rakouská zimní střediska hlásí ideální podmínky pro natěšené lyžaře v podobě skvělého čerstvého sněhu, kterého je dostatek i v nižších polohách.

Lyžařům se splnil sen – dlouhodobé špatné sněhové podmínky jsou pryč, vyrazte tedy na krásně upravené sjezdovky a využijte skvělých služeb sousedního Rakouska

Rakouské alpy a jejich špičková lyžařská střediska jsou každým rokem velkým lákadlem pro lyžaře z Čech. Díky kvalitním podmínkám a vynikajícím službám se do Rakouska lidé od nás rádi vracejí. Ceny permanentek jsou srovnatelné s horami u nás a nekonečné sjezdovky s upravenými povrchy jsou lyžařským rájem. A když vás lyžování unaví - většinou stojíte ve frontě na vlek či sedačku jen velmi krátce, tak se si můžete užít wellness, který nabízí většina penzionů či hotelů.

Pro řadu okresů začínají v únoru a březnu jarní prázdniny, pojeďte na lyže!

Kde se ubytovat?

Rádi bychom vás seznámili s našimi tipy na lyžování v Rakousku - na hotely, které nabízí cestovní kancelář ITS BILLA TRAVEL, se kterou spolupracujeme.

Kam se můžete vydat? Zde jsou naše tipy:

BillaÚdolí Hochpustertal ve Východním Tyrolsku

týden s polopenzí od 7.500 Kč/osoba

Hotel je velmi vhodný pro rodiny s dětmi (rodinné pokoje a ubytování) a leží pouze 100 m od lyžařského střediska. K dispozici je malá dětská ZOO, dětský klub, možnosti sportu (například organizované dobrodružné sáňkování), krytý bazén a další wellness a volnočasové nabídky.

Oblast Dachstein West v Salcbursku

Billatýden all inclusive od 4.680 Kč/osoba

Oblíbený hotel leží na místě s krásným výhledem. K dispozici jsou rodinné pokoje, děti do 10 let jsou zdarma.

Schönberg Lachtal ve Štýrsku

tBillaýden beze stravy za apartmán pro 5 osob celkem 17.000 Kč

Komplex s komfortními rodinnými apartmány leží přímo na sjezdovce. K nabídce patří wellness v ceně, dětská herna, sleva na skipas, možnost přikoupení polopenze.

Romantické tyrolské údolí Wildschönau

Billatýden s polopenzí od 8.540 Kč/osoba

Tradiční hotel leží přímo na sjezdovce. V ceně je krytý bazén a další wellness nabídka.

Europa Sportregion Zell am See – Kaprun

Billatýden s polopenzí od 8.280 Kč/osoba

Oblíbený hotel je díky své bohaté nabídce služeb ideální pro rodinnou dovolenou. V termínech od 29.3. jsou děti do 11 let zdarma.

Údolí Pillerseetal v Tyrolsku

Billa4 noci s polopenzí od 6.102 Kč/osoba

Zámecký hotel s historickou atmosférou nabízí v ceně program pro hosty a wellness (krytý bazén, sauna, pára atd.) a za poplatek různé procedury. K dispozici jsou rodinné apartmány.

Europa Sportregion Zell am See – Kaprun

Billatýden s polopenzí od 7.560 Kč/osoba

Příjemný wellness hotel leží na úpatí hory Grossglockner. Sportovní a wellness nabídky jsou z velké části v ceně. Možnost rodinných pokojů i ubytování 1 dospělé osoby s dítětem.

Ledovec Mölltal v Korutanech

Billatýden s polopenzí od 8.280 Kč/osoba

Hotel s bazénem a dalšími možnostmi wellness a sportu nabízí rodinné pokoje i ubytování pro 1+1. Na ledovec jezdí 3x denně bezplatný skibus.

Menší korutanský skiareál Gitschtal-Weiβbriach

týden s polopenzí plus od 9.450 Kč/osoba

Hotel přímo ve skiareálu. Pobyty jsou možné již od 2 nocí, příjezd denně.

Reklama