Společnost Broker Consulting je 25 let na českém trhu a má za sebou tisíce spokojených klientů. Je profesionálem ve světě financí a finančního poradenství. Spolupracuje s nejvýznamnějšími finančními společnostmi, které působí v ČR. Díky tomu mohou jejich zaměstnanci i ti, co pracují na dohodu nabízet svým klientům prověřené a kvalitní finanční produkty. Jistota zázemí je důležitá, ocení ji jak ti, co tyto produkty nabízí a pracují s nimi, tak i klienti, kteří je pak využívají.

649c2e9f7f2dfobrazek.png

Více o společnosti najdete na www.bcas.cz

Pokud nemáte praxi a nikdy jste se ve světě finančního poradenství nepohybovali, nemusíte mít obavy. Zástupci společnosti vás zaučí, uvidíte, že vaše obavy nejsou na místě.

  • Jste z této lokality?

Praha, okolí Prahy, okolí Příbrami a město Příbram, lokality směrem na Beroun, Písek, Strakonice
Kanceláře: Praha a Příbram. Pro schůzky s klienty ale není nutná návštěva kanceláře, je jen na vás, kde se s klienty budete chtít potkat.

  • Pro koho je práce finančního konzultanta vhodná?

Máte rádi komunikaci s lidmi? Chcete se učit nové věci a jste proaktivní? Pak hledáme právě vás. Výhodou je, že můžete pracovat na částečný, poloviční nebo plný úvazek. Tak, jak vám to vyhovuje. Většina finančních konzultantů pracuje na živnostenský list, ale je možnost být i zaměstnancem. Vše je na osobní dohodě. Nezáleží nám na věku, vzdělání, ale na zájmu o tuto práci, kterou umíme ocenit.

  • Co je náplní práce finančního konzultanta?

Komunikace s klienty – zhodnocení finančního stavu klienta, jeho potřeb. Poradenství – proberete s klientem jeho situaci a navrhnete mu možnosti řešení. Následuje detailní zpracování finančního plánu a návrh produktů, které jsou pro konkrétního klienta vhodné. Z toho vyplývají následné kroky – zajištění finančních produktů, smluv, poradenství, monitorování vývoje, komunikace s klientem.

  • Co vám nabízíme?

Finanční, manažerské a obchodní vzdělání propojené s praxí a následné velmi dobré finanční ohodnocení. Práci ve skvělém týmu a také budování pasivního příjmu. Časovou volnost – je jen na vás, jak si práci zorganizujete. Vědomí, že pracujete pro prověřenou a profesionální firmu, která má trhu stálé místo.

banner-finance-reality-spolu.jpg

Pokud vás nabídka práce finančního konzultanta – konzultantky zaujala, zde je kontakt:

649c2f11bba8bobrazek.pngVítězslav Paštěka, Broker Consulting
602 310 325
Vitezslav.pasteka@bcas.cz

Reklama