Citlivé zuby trápí řadu z nás. Jakmile se zub dostane do styku s něčím horkým, nebo naopak studeným, cítíme nepříjemné pocity a běhá nám mráz po zádech. Přitom letní dovolená na pláži bez občasného pamlsku v podobě vynikající zmrzliny nebo odpolední siesta s přáteli bez lahodné kávy je nemyslitelná představa. Částečné řešení našeho problému a úlevu přináší zubní pasta Vademecum Complete+Sensitive, novinka v péči o citlivé zuby od Schwarzkopf & Henkel.

 

 

Novinka pro citlivé zuby – Vademecum Complete+Sensitive

 

Nová zubní pasta Vademecum Complete+Sensitive nabízí kompletní péči o naše zuby i dásně. Díky speciálním bylinným složkám v podobě hřebíčkového oleje, draslíku a heřmánku zmírňuje citlivé reakce na horké, studené či sladké až v 57 % případů, navíc působí jemně na podrážděné dásně a předchází obnažení krčků. Obsah fluoru zase přislibuje obnovu skloviny.

           

 

 

Pravidelné používání nové zubní pasty Vademecum Complete+Sensitive nám zajistí ochranu dásní, posílení skloviny, ochranu před bakteriemi, před vznikem zubního kazu a zubního kamene a příjemně svěží dech.

 

Nová zubní pasta je k dostání ve dvou velikostech za maloobchodní ceny:

           v krabičkovém 75ml balení za 35,90 Kč

           ve stojící tubě 125 ml za 38,50 Kč

 

 

V  řadě zubních past Vademecum naleznete kromě novinky Vademecum Complete+Sensitive sedm dalších variant zubních past pro dospělé a dvě varianty Vademecum Junior určené dětem:

 

Prémiová řada:

         Vademecum Express White 10 – šetrně bělí zuby, aniž by byla poškozena sklovina. Výsledek je patrný již po deseti dnech. K dostání v krabičkovém 75ml balení za 35,90 Kč.

 

         Vademecum Expert Complete 8 – osm bylinných extraktů zaručuje kompletní péči jak zubům, tak i dásním. Kromě bělícího účinku je zubní pasta díky bylinným extraktům účinná v prevenci proti zubnímu kazu. K dostání v krabičkovém 75ml balení za 35,90 Kč.

 

         Vademecum Complete+Sensitive – NOVINKA (75 ml za 35,90 Kč a 125 ml za  38,50 Kč).

 

 

Základní řada:

         Vademecum Perfection 3 - podporuje trojí účinek – kompletní hygienu ústní dutiny, svěžest dechu a bělost zubů. Kromě fluoru obsahuje zinek a přírodní extrakty ze zeleného čaje, čímž zaručuje výborné vyčištění zubů. Svěžest zajišťuje kombinace dvou mátových olejů a bělost je dílem výtažku ze šalvěje. K dostání v krabičkovém 75ml balení za 33,50 Kč a ve stojící tubě 125 ml za 35,90 Kč.

 

         Vademecum Natural White – NOVÝ NÁZEV - obsahuje bělicí komplex, heřmánek, šalvěj a fluorid. Denním čištěním pastou Vademecum Whitening vaše zuby získají zpět svou přirozenou bělost. Fluor zároveň zuby posiluje a chrání je před zubním kazem. K dostání v krabičkovém 75ml balení za 33,50 Kč a ve stojící tubě 125 ml za 35,90 Kč.

 

         Vademecum Anti cavity + Naturel - NOVÝ NÁZEV - receptura pasty Vademecum Naturel s rostlinnými výtažky šalvěje, meduňky, tymiánu a heřmánku, a s klinicky testovanou kombinací vitaminů zklidňuje  podrážděné dásně a  pomáhá ochránit před zánětem dásní. Současně Fluor činí zuby odolnějšími a chrání je proti zubnímu kazu. K dostání v krabičkovém 75ml balení za 29,90 Kč a ve stojící tubě 125 ml za 35,90 Kč.

 

         Vademecum Anti plaque + Eucalyptus - NOVÝ NÁZEV -  díky receptuře obsahující výtažky máty a eukalyptový olej přináší jedinečný pocit dlouhotrvající svěžesti. Fluorid současně zuby posiluje a chrání proti bakteriím. K dostání v krabičkovém 75ml balení za 33,50 Kč a ve stojící tubě 125 ml za 35,90 Kč.

 

         Vademecum Ultra Fresh 12 - NOVÝ NÁZEV - jedinečná gelová receptura obsahuje přírodní mátový olej, který zajišťuje dlouhotrvající svěží dech. Receptura je navíc obohacena o mikročástice, má zvýšený čistící účinek a poskytuje kompletní hygienu ústní dutiny. K dostání v krabičkovém 75ml balení za 33,50 Kč a ve stojící tubě za 35,90 Kč.

 

 

Pro děti:

         Vademecum Junior Jablko a Vademecum Junior Jahoda - se speciálním uzávěrem pro snadnější otevření dětmi. Díky své receptuře s obsahem kalcia a fluoridu posílí zubní sklovinu a zajistí aktivní ochranu mléčných zubů před zubním kazem. K dostání v 50ml tubě za 27,50 Kč.

 

 

Máte také citlivé zuby? Zajímají vás novinky ze světa zubních past? Jaké jsou vaše oblíbené??

 

Pokud chcete novou pastu Vademecum Complete+Sensitive vyzkoušet, zúčastněte se naší aktuální soutěže a vyhrajte balíček s těmito výrobky!

 

Pozor! Soutěžíme o 5 balíčků se zubními pastami Vademecum, byla by proto škoda si nechat tuto výhru ujít, nemyslíte?

Reklama