obrazek.png

Festival nabídl spoustu zábavy i poznání. Návštěvníci se mohli zúčastnit zajímavých workshopů a přednášek například s Janem Mühlfeitem nebo Tomanem Equilibrem. Zatančit si mohli na kapely Chinaski, Monkey Business či O5 a Radeček. Představena byla také nová interaktivní audiovizuální instalace společnosti Philip Morris, jejíž součástí se mohl stát každý návštěvník starší osmnácti let, a měl tak jedinečnou příležitost zapojit se do iniciativy "Váš důvod“. Ta vyzývá dospělé kuřáky, aby přehodnotili svůj životní styl a přidali se k více než 500 tisícům bývalých kuřáků, kteří cigarety odložili a udělali změnu.

6508502515b81blobid0.png
 
Instalace, tvořená velkou LED obrazovkou s ovládacím panelem, umožnila návštěvníkům přimět k pomyslnému "nádechu" vybraného avatara a symbolicky tak podpořit snahu statisíců bývalých kuřáků udělat krok správným směrem, tedy buď skoncovat s nikotinem úplně, nebo si vybrat jinou, lepší alternativu.
 
Festival nabídl dospělým návštěvníkům také možnost prohlédnout si interaktivní laboratoř Svět bez kouře, která je zaměřena na osvětu o škodlivosti cigaretového kouře a přináší informace o fungování bezdýmných zařízení skrze nejmodernější technologie, jako jsou digitální rentgeny a holografické boxy.

6508503bc9eaeobrazek.png
 
Iniciativa “Váš důvod”

„Váš důvod“ je pozvánkou pro dospělé kuřáky k zamyšlení se nad svým životním stylem a v ideálním případě k zásadnímu kroku ve vztahu ke kouření. Tím může být skoncování s nikotinem úplně, anebo volba lepší alternativy. Tu jen v Česku učinilo již více než 500 tisíc bývalých kuřáků, kteří cigarety vyměnili za lepší alternativu v podobě bezdýmných produktů, dostupných díky vědeckým poznatkům a nejmodernějším technologiím.

6513f358dc65bobrazek.png
Foto:Vojtěch Veškrna a Lukáš Neasi

Více na: www.vasduvod.cz

Fikce? Ne, realita.

Iniciativa „Váš důvod“ představuje reálné bývalé kuřáky, paní Janu z Písku, pana Jiřího z Ostravy a pana Tomáše z Károva, kteří se rozhodli podělit se o své důvody, které právě je motivovaly k tomu udělat krok správným směrem.

Reklama