Milé ženy-in, věřím, že jste se alespoň trochu pobavily a začínáte si na nový způsob editací zvykat. Za sebe musím říct, že jsem se rozhodně nenudila, a to i díky vaší přízni a milým ohlasům na dnešní novinky.

Dnes ráno jsem natrhala tuto jarní kytici a řekla jsem si, že vám ji symbolicky věnuji jako poděkování za vaši pozornost.

ky

Za reakce pod články a samozřejme příspěvky, které určitě dají více „zabrat“, než kdy jsou na dané téma. O to více si jich vážím, neboť moc dobře vím, jak těžké je improvizovat.

A protože dobré nálady a smíchu není nikdy dost, podívejte se na toto video, které objevila naše grafička Kačka.

A do třetice vyhodnocení nejlepšího příspěvku.

Byl sice krátký, ale tak mě rozesmál, že jsem se rozhodla ocenit čtenářku Ivu dnešní výhrou, která obsahuje dvě vstupenky na večer muzikálových melodií s Veronikou Kubařovou v pražském divadle Rokoko.

V sobotu 12. dubna od 21 hodin se herečka Veronika Kubařová představí ve výjimečné roli zpěvačky. V Divadle Rokoko pořádá svoje Soirée plné muzikálových melodií a odlehčeného povídání nejen o divadle. Na jeviště pozvala i vzácné hosty a kolegy Jiřího Suchého, Jitku Molavcovou, Veroniku Gajerovou a další. Chybět nebude ani autogramiáda.

www.mestskadivadlaprazska.cz

Ohledně podmínek vyzvednutí vstupenek se s vámi spojíme telefonicky.

Milé ženy-in, napište nám, co vám chybělo, co byste chtěly v novinkách vidět nebo číst častěji, abyste se k nám rády vracely. Každou iniciativu a nápad vítáme.

Zítra se můžete těšit na bláznivý pátek se Sašou ve společnosti tak trochu šílených článků

Reklama