Jeden život v kůži chlapa by si klidně vyzkoušela dáma s nickem monkee, ale jen za předpokladu, že by se příště narodila zase jako žena...


Pěkný čtvrtek...

Kdybych byla chlap, tak bych byla celoživotní cestovatel s batůžkem na zádech, atletickou postavou a opáleným ksichtíkem. Když by došly prachy, mákla bych někde v docích nebo na plantážích a pak bych zase „popojela“. Držela bych si kondičku sportem a určitě bych se snažila dostat na nějakou výzkumnou výpravu - do Amazonie, Patagonie, Arktidy a moc by se mi líbilo zažít potápění s natáčením žraloků a podmořské flóry a fauny. Nejlépe na lodi Calypso. V hospodách a na koncertech či festivalech bych nebudila pozornost jako vzbuzuje jedinec ženského pohlaví. A pak bych se začala strašně těšit, že se příště narodím zase jako „ženská“ a odnosím a porodím si potomka, který je jedinou osobou na světě, která mne, alespoň po určitou omezenou dobu, miluje ze všech nejvíc a láskou BEZPODMÍNEČNOU.

Vaše monkee, dnes na pár chvil mončičák :-D

Text neprošel redakční úpravou


Dnes si povídáme na téma: KDYBYCH BYLA CHLAP, tak bych byla...

  • Jaké byste byly vy, milé čtenářky a co byste si v chlapském těle vyzkoušely jako první? Byly byste romantičky, proutníci nebo galantní lovci?
  • Myslíte, že být mužem má oproti ženství velké výhody, nebo byste s pány za nic na světě neměnily? A proč?

O tom všem si dnes povídáme a své příspěvky mi můžete posílat na e-mail: redakce@zena-in.cz

Vítězka nejlepšího příspěvku získá román Patricie Cornwellové SCARPETTOVÁ (viz. foto níže) a vlasovou kosmetiku značky Pantene.

scarpettova

Reklama