5f7b19238ca09obrazek.png
„Snažíme se na Výstavišti nabídnout širokou škálu sportovních aktivit, ať už venku na čerstvém vzduchu nebo v rámci našich vnitřních sportovišť. Samozřejmě v prvé řadě dbáme na zvýšenou hygienu a bezpečnost našich návštěvníků. Zasportovat si k nám mohou přijít zkušení sportovci, ale i začátečníci a rodiny s dětmi, například na nedělní akci Koloběžka DEN,“
zve na Výstaviště Tomáš Hübl, předseda představenstva. Aktuální informace o akci a registraci najdete na KOLOBEZKADEN.CZ.

„Koloběžka DEN se po přesunu z původního květnového termínu koná v neděli 11. října. Na místě vám zapůjčí koloběžku zdarma, budou připraveny různé soutěže a nebude chybět ani sportovní a relaxační zóna. Pro začátečníky bude k dispozici i „Jakubova škola koloběhu“, kde se dozví, jak správně začít s aktivní jízdou na koloběžce a pro nejmenší návštěvníky i skákací hrad. Na místě budou dodržena veškerá platná opatření pro bezpečnost všech návštěvníků. Výtěžek z akce je určen na realizaci projektů pro současné i bývalé klienty škol Jedličkova ústavu. Podpora je zaměřena na pořízení kompenzačních pomůcek, které jsou nezbytnou součástí pro usnadnění života dětí a mládeže s tělesným postižením, nebo na osobní asistenci,“ popisuje závod, který se koná pod záštitou radní hlavního města Prahy Mileny Johnové, Tomáš Hübl.
5f7b1943079dbobrazek.png
Sportovat na Výstavišti se ale dá nejen o následujícím víkendu. Venkovní sportoviště je možné využít bez rezervace a zdarma. Nově zrekonstruované cesty ve spodní části Výstaviště jsou ideálním místem pro jízdu na bruslích nebo na kole, k dispozici je také fitness, workout a parkour hřiště. Vnitřní sportoviště nabízejí možnost pohybu i za nepříznivého počasí. „Návštěvníci mohou zavítat nejen na nová venkovní sportoviště, ale i ta vnitřní. K dispozici je krytý bazén, badminton nebo stolní tenis a ve všech provozech důsledně dodržujeme nařízená opatření,“ říká Tomáš Hübl.

Pravé křídlo Průmyslového paláce patří raketovým sportům. Využít je možné tři kurty na badminton a jeden ping-pongový stůl. Přijít si zasportovat, uvolnit endorfiny a spálit kalorie je možné s celou rodinou nebo přáteli. Stačí si sportoviště rezervovat přes webové stránky VYSTAVISTEPRAHA.EU. Pravidelně pracovat na svojí fyzické kondici je možné také v plaveckém bazénu, který nabízí šest plaveckých drah. Veřejné bruslení ve sportovní hale je s ohledem na aktuální nařízení dočasně uzavřeno.
5f7b19325c4b6obrazek.png

Více informací o sportovištích včetně provozní doby najdete na webových stránkách VYSTAVISTEPRAHA.EU

Sportoviště na Výstavišti

  • Badminton a stolní tenis / Průmyslový palác / po–pá 14:00–22:00 / so–ne 14:00–20:00
  • Rezervace: VYSTAVISTEPRAHA.EU
  • Plavecký bazén / po–pá 7:00–21:30 / so–ne 10:00–20:00
  • Venkovní sportoviště / vstup zdarma / fitness a workout hřiště / parkour hřiště

5f7b196bdd33fobrazek.png

Reklama