Bojujete v domácnosti s vodním kamenem? Vadí vám skvrny od mýdla na baterii či na umyvadle a vaně? Pak máme pro vás skvělý tip na pomocníka, který vám pomůže s udržením čistoty ve vaší koupelně a kuchyni.

CifNebudeme si nic nalhávat, úklid se neřadí zrovna mezi činnosti, které bychom dobrovolně vyhledávali a užívali si je. Když si však k ruce vezmete šikovné a účinné pomocníky, můžete si i úklid zamilovat. Vyzkoušejte nové prémiové spreje Cif Power & Shine proti odolné špíně v kuchyni i koupelně a vše s noblesou zvládnete.

S vodním kamenem v koupelně válčí asi každá z nás. Běžné přípravky jsou na něj leckdy krátké. Pokud mu nevěnujete tolik pozornosti, kolik si představuje, vrátí vám to v podobě špatně odstranitelné vrstvy „špíny“. Braňte se silou přípravku Cif Power & Shine Na Vodní kámen, který si poradí nejen s vodním kamenem, ale i dalšími odolnými nečistotami.

Čistící sprej Cif Power & Shine Na Vodní Kámen je vhodný pro všechny, které preferují rychlý a snadný úklid. Sprej stačí pouze nastříkat na znečištěný povrch, setřít hadříkem a koupelna bude hned zářit čistotou. Účinná technologie Lift Action zaručuje odstranění 100 % vodního kamene a mýdlových skvrn. Přípravek zanechává čištěné povrchy krásně lesklé a zářivé. Díky praktickému tvaru láhve vám navíc skvěle padne do ruky.

Cif

Čistící sprej Cif Power & Shine Na Vodní kámen koupíte za nezávaznou doporučenou spotřebitelskou cenu 114,90 Kč/750 ml.

Více na www.cif.cz.

Reklama