V pátek jsme vás zvali na veletrh tetování International Tattoo Convention, který proběhl tento víkend. Já jako příznivkyně tetování jsem se tam zašla podívat a musím říct, že toho bylo hodně k vidění…

foto 1

U vchodu stálo hned několik drsně vyhlížejících chlápků, kteří vypadali jako omalovánky, a já věděla, že jsem tady správně. Když jsem vstoupila dovnitř, do uší mi začala dunět drsná rocková muzika, která se mísila se symfonii bzučících taterských strojků. Nacházelo se zde několik desítek kójí, kde mistři svého řemesla tetovali jako o život, nebyli zde pouze tatéři z našich luhů a hájů, ale i z jiných zemí. Musím uznat, že některá díla by se dala považovat za vysoce umělecká, byla jsem vážně v úžasu, jak některá vypadala neskutečně realisticky.

foto 2

U jedné z kójí mě zaujala slečna, která se zrovna nechávala „cejchovat“. Nedalo mi to a zeptala jsem se jí na pár otázek.

Ptát se na vztah k tetování je asi zbytečný, ale kdy u tebe proběhla první myšlenka nechat se tetovat?
Můj první impuls byl asi v osmnácti letech díky rodičům, kteří začali žít takovým tím motorkářským životem a nechali se oba potetovat, takže do toho stáhli i mě. Teď je to tak, že už jsem víc potetovaná než oba dva dohromady. :-)

Podle čeho si vybírás tetování?
Vždy podle toho, co mě právě zaujme, nebo co v mém životě zanechalo nějakou stopu.

Kolik máš na sobě obrázků?
Tedaaaa, těch je, ani nevím, jestli je takhle z hlavy spočítám, ale bude to určitě něco kolem patnácti, ale fakt těžko říct.

Plánuješ ještě nějaká další?
Tak místa je stále ještě dost, tak proč ho nevyužít. :-)

foto 3

Jaký máte vztah k tetování vy, milé ženy-in?

Reklama