Vyjádřete se k názoru čtenářky Evuliky, která tvrdí, že na velikosti penisu záleží. Alternativní název, který mě napadl: Radši velký šikula, nežli malý bambula...

Myslíte si totéž?


Pěkné dopoledne,

musím říct, že co jsem se přihlásila dnes na net na zena-in, tak mě hned toto téma padlo do oka. Za svůj, stále ještě poměrně mladý život, jsem se setkala jak s velkým penisem, tak s žížalkou.

S mým bývalým partnerem jsme se seznámili přes spolužačku s vysoké. Po měsíci jsme jeli celá banda na chatu, kde nebylo moc lůžek a člověk si musel o postel dělit. Zde jsem si poprvé „šáhl" (jak to tak bývá „úplně náhodou"). Nevěřila jsem. Něco tak širokého, že to nešlo jednou rukou obejmout, jsem opravdu do té doby neviděla. Jediné co mi problesklo hlavou bylo, to se do mě nevejde. Nicméně mě můj partner přesvědčil o opaku. Nezáleží na velikosti, ale co s tím partner umí a jak si připraví partnerku.

Druhý extrém byl pan žížalka. Seznámili jsme se v práci, padli si sexuálně do oka. Dostávala mě jeho animálnost, jeho touha po sexu, ale... Bohužel měl krátký a úzký penis a já si to neužila. Jako by mi tam někdo strkal malíček.

Můj závěr je ten, že na velikosti záleží a záleží i na šikovnosti partnera. Teď mám doma zlatý střed a v posteli se mému současnému partnerovi nikdo z předešlých nevyrovná.

Evulika

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne: Rozhoduje velikost penisu?

Pryč se zábranami, pište mi své úsměvné historky! Setkala jste se v období sbližování u některého svého partnera se skutečným extrémem? Téma můžete zpracovat například z těchto úhlů pohledu (ale samozřejmě i z jiných)...

  • Extrémně velký penis (málem mě roztrhl).
  • Extrémně malý penis (hledala jsem ho mikroskopem).
  • Malé a velké divadlo.
  • Zajímá mě tvar, ne velikost (buřt versus žížala).

Vaše příspěvky čekám na redakčním e-mailu...

A jaká bude dnes odměna za nejlepší příspěvky? Samozřejmě půjde o něco k tématu hodícího se, konkrétně o knihy z nakladatelství Metafora (www.metafora.cz). Dvě z vás získají titul Erotická masáž a nejlepší příspěvek k němu ješte titul Orgazmus.

Erotická masáž Orgasmus

Reklama