Seznámila jsem se s jedním mužem a ten mi učaroval. Od prvního poledu byl úplně nabitý sexem. Někdy se vám stane, že při setkání přeskočí jiskra, ale tady lítaly celý ohňostroje. Bylo úplně jasný, kde naše přátelství skočí. A taky to tak dopadlo. Bylo to všechno dost dobrý, až na jedno, na velikost jeho nástroje.

Mám za sebou několik erotických románků, zejména kolem dvaceti jsem měla jedno takové plodné období, takže mám s čím srovnávat, ale tím si asi prošel každý. Jenže tenhle chlápek si vůbec nepřipustil, že by ho měl mít v nekonfekční velikosti. Vyjádřeno písmeny z normální chlapské velikosti L to nebylo ani náhodou M, ale jasné S. A ještě se ale tvářil, že vládne velikostí nejméně XXL.

Tak mě tak napadá, kde se to v těch chlapech bere? Má snad vadu zraku? Neviděl nikdy žádný porno časopis? Navíc se po sexu ptal, jak se mi to líbilo a jestli jsem něco podobnýho už zažila. No, málem jsem ze sebe vyprskla, že tohle jsem teda ještě nezažila, ale byla jsem taktní. Vím, že pro každého chlapa je důležitá práce a sex, že stále řeší, jestli jsou v posteli dobří, jestli náhodou někdo není lepší, ale jak moc řeší velikost svého vztyčeného mužství, to je mi teda záhadou. Navíc, proč to neřeší, když by měli :-))))).

Nebo se mýlím??? Je to individuální? Že chlapi, kteří jsou na tom normálně (od L do M) jsou nejistí či celkem spokojení a ti co svá Eska mají prostě na SEX jsou v pohodě? A jak jsou na tom ti několikanásobní XL?

Ne, myslím si, že toto byla rarita. Nejen ve fyzické indispozici, ale i rozumově. Byl fakt děsně v pohodě, myslím, že naprosto nemá problém sbalit tu, kterou si usmyslí, ale co dál??? Kam pak prchají ty plejády žen? Nebo neprchají???? Já jsem tedy prchla, přiznávám bez obalu. Stalo se vám to taky? Řekly jste někdy chlapovi, že ho nemá podle vašich představ?

Myslím, že my ženy se prostě mateřsky vcítíme, že tomuhle chlápkovi nemůžeme nadosmrti ublížit svým nahlas vyřčeným názorem, protože „Ó božská ješitnosti“, by to nepřežil. Jenže, kde je pak erotický náboj? Pak už to prostě nejde…. :-). Takže se to stejně nedozví.

Gábina
Reklama