Do Petra (39), který si k ní do obchodu chodil pro kávu, se zamilovala takřka na první pohled. Občas spolu prohodili pár slov, jenže k ničemu víc se neměl. Ani ona si netroufala pozvat ho na rande. Sice nenosil prstýnek, ale nedovedla si představit, že by tak pěkný muž byl sám. Odvahu riskovat odmítnutí si dodala, až když se náhodně potkali v parku, při běhání.

Prý už nikoho nehledá

„Zapovídali jsme se a bylo to víc než příjemné. Ehm, samozřejmě v dvoumetrovém rozestupu. V tu chvíli mi došlo, že není na co čekat. Není mi dvacet. A tak jsem se ho napřímo zeptala, jestli někoho má. Když odpověděl, že je sám, srdce mi skákalo blahem. Ale ne dlouho. Dodal, že už ani nikoho nehledá,“ vypráví Hana, která se z něho snažila vydolovat, co ho k takovému rozhodnutí vede. Prosila ho o upřímnost, a tak se jí dočkala.

„Když mi na férovku řekl, že důvodem je jeho malý penis, začala jsem se smát. Myslela jsem, že si dělá legraci. Ale z jeho výrazu mi došlo, že nedělá. Prý mu kvůli tomu každá ženská dříve či později utekla. Mou omluvu přijal a já nechtěla být za ještě větší krávu, takže jsem ho i tak pozvala na rande. Bylo mi s ním fajn. A tak jsme po dvou měsících skončili na skleničce u něho doma,“ svěřuje se Hanka a zároveň přiznává, že tehdy ho poprvé viděla, jak ho příroda stvořila.

Foto: Shutterstock

Měl s bídou pět centimetrů

„Fakt byl hrozně malý, ztopořený měřil tak kolem pěti centimetrů. Upřímně, skoro jsem ho v sobě necítila. Přesto mě orgasmus neminul. Petr se mi věnoval víc, než kterýkoli jiný muž v mém životě. A tak jsme se vídali znovu a znovu,“ popisuje Hanka. Jenže i jí časem začalo chybět pár centimetrů navíc. Rozchodem to ale řešit nechtěla.

V prodejně erotických potřeb jí prodavačka doporučila speciální nástavec na penis. „Trochu jsem se tehdy bála, aby se Petr neurazil. Naštěstí vzal můj dar v pohodě. A já si teď nemůžu stěžovat. Sice to pořád ještě není takové, jako s přirozeně obdařeným chlapem, ale sex je mnohem lepší,“ pochvaluje si Hanka, která rozhodně nemá v plánu svého přítele opustit.

Přijdu si na své

„Je to nejpozornější chlap, jakého jsem kdy měla. Snaží se mi vynahradit svůj hendikep, takže si fakt přijdu na své. Můžu říct, že si užívám nejlepšího sexu svého života,“ tvrdí Hanka.

Čtěte také:

Reklama