Tradiční velikonoční přípravy se pro některé z nás hlásí letos trochu dříve než obvykle. Sníh ještě úplně nezmizel, ale pomlázka je tu už za tři týdny. Máte v plánu kromě úklidu podpořit Velikonoce kulinářským uměním? Vy, zkušené, oprášíte své osvědčené recepty, a některé z vás se třeba poprvé pokusí vytvořit velikonoční hostinu. K dokonalému šlehání, míchání, hnětení a prostě báječnému těstu vám pomohou šlehače a mixéry od Ety.

ETA

Ruční šlehač Multiplo

Eta

Kdo by nechtěl do kuchyně šikovného multifunkčního pomocníka, který nezabere mnoho místa? Přesně takový je multifunkční pomocník šlehač MULTIPLO, který v sobě skrývá šlehač, mixér i hnětač. Ve výbavě je držák příslušenství, plastová stěrka a samozřejmě šlehací metly a extra dlouhé hnětací háky. Výhodou je také nástavec „mixér“, kdy ze svého šlehače jednoduše a rychle vytvoříte tyčový mixér. Objem nádoby 800 ml a čtyři rychlosti + rychlost turbo.

Ruční šlehač s otočnou mísou Fresco

Eta

Ruční šlehač Fresco má silný motor a nadstandardní výbavu, s kterou jednoduše připravíte i složitější pokrmy.  Fresco má vše, co potřebujete, a ve výbavě navíc nabízí i tyčový nerezový mixér. Při práci s Frescem oceníte stojan a otočnou mísu. Fresco ve variantě bílé a červené barvy a je vlastním projektem společnosti ETA a. s.

Kuchyňský robot Gratussino

Eta

Menší a stejně výkonná a kvalitní obdoba velmi populárního kuchyňského robotu ETA Gratus. Nabízí bohaté příslušenství, variabilní kráječe na těstoviny společně s masořezkou dělají s Gratussina multifunkčního pomocníka. Velká nerezová mísa, silný motor a čtyři barevné variace jsou další z výhod tohoto kuchyňského pomocníka.

Prodloužená záruka ETA pro produkty Fresco a Multiplo je 3 roky. Grutussino se může pochlubit Prodlužkou záruky ETA na 5 let.

Více na http://prodluzka.eta.cz/

Více o produktech ETA www.eta.cz

Reklama