S mým manželem jsem se seznámila, je to už devět a půl roku. Je o tři roky mladší, a když jsme se poznali, bylo mu osmnáct a půl.

Měla jsem předtím několik partnerů, všichni byli starší, jeden dokonce od devět let. Zpočátku jsem si nemyslela, že můj vztah s Lukášem nevydrží. Ale až s ním jsem poznala, co je to velká láska. Po necelém půlroce našeho chození jsem zjistila, že jsem těhotná. Lukášova radost neznala mezí. Moji rodiče vůbec nebyli nadšení, že mám mladšího patrnera a že si ho chci vzít. Ale poznali, že Lukáš je nejen dobrým manželem, ale i otcem. Měli jsme sice spoustu problémů, hlavně s bydlením, které se vyřešily až skoro po čtyřech letech manželství, ale vše jsme spolu překonali.

A aby se naše štěstí završilo, tak jsme si ještě přede dvěma lety pořídili k naší tehdy šestileté dceři Simonce další dítě, tentokrát syna Martina.

Manžel sice má dokončenou pouze základní školu, ale stal se řidičem z povolání a letos v dubnu začal podnikat ve stavebnictví. Zatím se to pomalu rozbíhá a doufám, že vše už bude jen lepší. Jsem moc ráda, že ho mám, a za nic na světě bych ho nevyměnila. Je opravdu báječný manžel a obě naše děti svého tatínka velmi milují.

Proto vždycky říkám: "Na věku nezáleží".

Všechny vás zdraví Jana


Milá Jano,
ve vašem případě asi na věku opravdu nezáleží.
Věkový rozdíl mezi vámi není tak velký, aby musel být příčinou nějakých problémů. Je dobře, že jste si vztah i přes nelibost rodičů uhájila a že jste nyní spokojená.
Moc děkuji za příspěvek a přeji nadále šťastný a harmonický vztah
Reklama