Není jiné vůně, která by byla s Vánocemi tolik spjatá. A právě skořice je speciální ingrediencí vánoční edice sušenek Opavia Zlaté, kterými si můžete zpříjemnit sváteční chvíle s rodinou.

Esíčka z řady Opavia Zlaté se skořicí – Tradiční dobrota ve vánočním hávu

Jen málo věcí na světě si vychutnáte u čaje nebo kávy tak jako Esíčka. Oblíbená pochoutka je součástí rodinných sešlostí už desítky let. Běžné balení obsahuje dva typy sušenek – kakaové a skořicové. Speciální vánoční edice však nabízí pouze ty světlé skořicové, abyste při přivonění okamžitě ucítili kouzlo Vánoc.
Doporučená cena: 30,90 KčOpavia Zlaté Ovesné se skořicí – Skořicové potěšení ke snídani i svačině
Milujete skořici a chcete vyzkoušet něco nového? Rádi snídáte nebo svačíte cereálie? Ochutnejte nové Ovesné - sušenky z pšeničné mouky a celozrnných cereálií s jemným skořicovým nádechem. Vaše snídaně nebo svačina vám díky skořici hned připomene, že Vánoce už klepou na dveře.
Doporučená cena: 30,90 Kč

Opavia Zlaté Sušenky se skořicí a hřebíčkem – Vánoční sušenková harmonie skořice, medu a hřebíčku
Pokud máte Vánoce spojené kromě skořice také s vůní hřebíčku a chutí medu, jsou tu pro vás Opavia Sušenky se skořicí a hřebíčkem. V kombinaci s Esíčky jde o sladké potěšení, které učaruje jak vaší rodině, tak i každé návštěvě. A kdy jindy se svými nejbližšími scházet a trošku hřešit než v předvánočním čase…
Doporučená cena: 30,90 Kč

 

Reklama