Asi dokážete představit ten mumraj. V rodině naší čtenářky s nickem Streamline se fence Belle narodilo osm štěňat. Naštěstí se je podařilo všechny umístit do rodin, kde je mají rádi.

Zdravím všechny ženy in a celou redakci Ženy-in:-)

Jaká mláďata mě dostávají? Naprosto všechny! Nemůžu si vybavit snad žádné zvířátko mláďátko, které mi nepřipadá roztomilé:-)) Máme fotografii opičí slečinky jménem Moja a sloní slečinky jménem Sita z našich návštěv pražské ZOO.

,

m

A protože naše fenka Bella 13.12.2013 porodila 7 předčasných vánočních dárečků, tak jsme se starali o 7 štěňátek a na Vánoce nás bylo celkem 7 lidiček a 9 pejsků, což byl celkem chaos, ale bylo to pěkný. Teď už štěňátko žádné doma nemáme a vzhledem k tomu, jaká s nimi byla práce, tak ani mít nebudeme.

n

Ale zamilovali jsme si je všechny - naštěstí se nám podařilo všechny umístit do nových rodin, které nám pravidelně zasílají aktuální fotografie, jak pěkně pejsánci rostou.

m

A píšou, co vyvádějí a z toho máme obrovskou radost, protože jsme měli opravdové obavy o to, aby se pejsci dostali do dobrých rukou...však všichni víme, jak městské psí útulky „praskají ve švech“ a ostatně i odtud máme my naší Bellušku. Né že by se pejsci v útulcích neměli dobře - to opravdu ne - dobrovolníci a zaměstnanci útulků se o pejsky starají dobře, ale doma je doma - každý pejsek má mít svého vlastního páníčka.

m

Dcerka odchod štěňátek do nových rodin oplakala, ale těší jí, že se pejsci mají dobře a má radost z každé fotografie, kterou nám noví majitelé zašlou;-)

m

Posílám pár foteček pejsánků z doby, kdy byly u nás doma;-)

Přeji krásný sluníčkový den všem, streamline

Milá streamline, ta štěňátka jsou opravdu kouzelná. Zvláště to s bílým obočím

Text nebyl redakčně upraven

A co vy milé ženy-in? Máte také nějaký příběh s mláďaty?

  • Jaká mláďata vás nejvíc „dostávají“?
  • Máte nějaké fotky mláďat? Pošlete nám je?
  • Ujaly jste se někdy nějakého sirotka?
  • Piplaly jste někdy nějaké opuštěné mládě?
  • Napište nám, jak to dopadlo.

Na vaše příspěvky a fotky se moc těším na adrese: redakce@zena-in.cz

A na co se můžete těšit vy?

Jedna z vás získá tuto překrásnou publikaci o přírodě, kterou vydalo nakladatelství Knižní klub

n

Reklama