Vysává a vytírá najednou…a uklidí od podlahy po strop!5fa2a161a56b4obrazek.png

S revoluční novinkou, bezdrátovým vysavačem Air Force FLEX 560 AQUA (RH9490) se předvánoční úklid stane opravdovou zábavou. A co teprve, když díky jeho ohebnosti najdete svou ztracenou památku, třeba zapadlou fotografii pod pohovkou, a oživíte tak své vzpomínky na radostné chvilky… Tomu se říká vánoční překvapení! S jeho ohebným kloubem dosáhnete až 5x dále pod nízký nábytek, než jste byli zvyklí a s novou AQUA hlavicí, která je součástí balení, můžete při vysávání rovnou vytírat. Díky inovativnímu high-tech designu hlavice pro snadné dvojité čištění – vpřed i vzad, je úklid snadný a důkladný beze stop. Navíc s výkonem 100 Air Wattů a novým digitálním bezkartáčovým motorem vám neunikne ani ten nejzapadlejší drobeček z vánočního cukroví. Lithium-iontová baterie umožňuje bez nutnosti dobití provoz vysávání 35 minut, vysavač je navíc až 2x tišší ve srovnání s předchozí řadou. Air Force FLEX 560 AQUA je vybaven kompletní sadou pro péči o auto a také domácnost se zvířaty včetně miniaturního motorizovaného kartáče pro hluboké čištění nebo kartáče na čistění pohovek a nábytkových tkanin.
Doporučená cena je 12 990 korun.

Vysaje, vytře, umyje okna, a ještě vyčistí spáry mezi dlaždicemi…
5fa2a1d909377obrazek.png
Technologická novinka Rowenta Clean&Steam Multi (RY8561) kombinuje účinky vysoce efektivního tyčového vysavače, parního mopu a také stěrky na okno. Clean&Steam Multi je ideálním pomocníkem pro precizní předvánoční úklid, odstraní v eškeré skvrny ze všech typů podlah a povrchů jedním tahem! Vysavač je vhodný do domácnosti s alergiky, zlikviduje až 99 % bakterií a choroboplodných zárodků, a to bez jakýchkoliv chemických přípravků, vystačí si pouze s obyčejnou vodou z kohoutku. Pára je připravena během 30 vteřin, její množství můžete pohodlně měnit na rukojeti v závislosti na typu povrchu. Volit můžete ze dvou rychlostí: Eco a Max. Součástí Clean&Steam Multi je odnímatelný ruční parní čistič s řadou nástavců pro důkladný úklid všech místností s různými zákoutími. Na parní čistič tak můžete nasadit stěrku na okna a zrcadla, speciální kartáč k čištění spár mezi obklady nebo mop z mikrovlákna pro osvěžení textilií. V balení naleznete i sadu úzkých a širokých kartáčů pro všechny povrchy v domácnosti. Doba provozu na jednu nádrž je až 30 minut.
Doporučená cena je 8 990 korun.

Šetří váš čas
5fa2a39f94da6obrazek.png
Spojení nejnovější technologie a uživatelsky přívětivého ovládání dělá z robotických vysavačů řady Rowenta X-Plorer Serie 60 progresivní a účinné profesionály v úklidu. Navíc měří pouhých 6 cm včetně koleček a dostane se hravě pod nízký nábytek nebo do nejhůře dostupných zákoutí! Těžce dostupná místa zbaví nečistot se dvěma bočními kartáči a při vysávání rovnou vytírá díky technologii Aqua Force. Inteligentní úklid celé vaší domácnosti zaručuje navigační systém Smart Exploration 4.0: boční kamera a technologie TOF, která dokonale sleduje cestu kolem stěn, gyroskopická technologie a infračervené senzory, díky kterým se robot pohybuje logickou cestou. Robot na základě důmyslné funkce detekce koberců rozpozná typ podlahy a automaticky přizpůsobí sací výkon pro konkrétní plochu. Jakmile robota spárujete s bezplatnou aplikací, nic už vám nebrání ve spuštění robota kdykoli a odkudkoli! Vybírat můžete ze tří režimů úklidu: metodický (nevynechá žádné místo), bodový (spirálovitý pohyb pro důkladný úklid konkrétní oblasti) a precizní úklid podél zdí a podlahových lišt. S lithium-iontovou baterií vydrží až 90 minut uklízení vkuse, inteligentní technologie nabíjení vám umožňuje dobíjet jen tolik, kolik potřebujete, abyste mohli pokračovat v úklidu. Rowenta X-Plorer Serie 60 je kompatibilní i s virtuálními asistenty jako je SIRI v iPhonech, Alexa od Amazonu nebo Google Assistant. Je to navíc opravdu estetický kousek s nadčasovým designem, který je vyroben pro trvale vysoký výkon!
Doporučená cena vysavačů Rowenta X-Plorer Serie 60 je 11 490 korun.

Speciálně pro majitele zvířátek…
5fa2a269d0514obrazek.png

Pokud máte domácí zvířátko a toužíte po stále čisté domácnosti – Rowenta X-Plorer Serie 60 Animal Kit (RR7455) je vybaven vysoce účinným kartáčem Animal Turbo: kartáč s kombinací dvou materiálů pro vysávání zvířecích chlupů nebo velkých chomáčů prachu, který uklidí dokonce i chlupy zašlapané v podlaze. Navíc si hravě poradí s popadaným jehličím!

Nejen alergici ocení…
5fa2a2ec54d99obrazek.png
Robotický vysavač Rowenta X-Plorer Serie 60 Allergy Kit (RR7447) ocení všichni alergici a rodiny s malými dětmi. Vysoce účinný filtr zachytí až 99,9 % prachu a zbaví domácnost veškerých chuchvalců prachu – ale hlavně, bez vaší námahy!Čas můžete věnovat vánočním pohádkám.

Francouzská rodinná firma Groupe SEB, na českém trhu známá díky značkám Tefal, Rowenta či Krups, se v rámci svého projektu zavazuje k opravitelnosti výrobků po dobu 10 let – to platí již pro celých 95 % produkce společnosti.

Více na HOMEANDCOOK.CZ
5fa2a40927a32obrazek.png

Reklama