Na Valentýnské akci jsme s našimi čtenářkami a spřátelenými blogerkami měly možnost ochutnat novinku - Manner Müsli. Snídaně je základ dne a my jsme rády, že jsme se mohly inspirovat! Nové Manner Müsli jsou totiž chuťově skvělé. Navíc, jak dokládá test, který máme k dispozici, mají vysoký podíl vlákniny a málo cukru ve srovnání s ostatními podobnými produkty. 

manner

Jaké jsou naše dojmy? Jak nám chutnaly?

Naše výsledky redakčního testování si můžete přečíst v tomto článku Redakce testuje nové Manner křupavé Müsli

 

Jak chutnaly čtenářkám a bloggerkám? Zde jsou jedny z prvních hodnocení, celkové shrnutí připravujeme do dalšího článku!

Nejdřív jsem byla trochu skeptická, přeci jenom ve snídaňové granole kousky sušenek? Jenomže já mám Manner ráda už od mala, miluji jejich vanilkové sušenky, tak jsem chtěla vyzkoušet i Müsli. A byla jsem moc spokojená nejenom chutí, ale i složením, které má nejméně cukru a je i pro Vegany.

 

Manner Müsli mě nadchlo už na naší akci se čtenářkami v Tančící kuchyni. Když jsem začala ochutnávat, tak jsem nemohla přestat. Ty dvě krabice, které jsem si dovezla domů, zmizely během několika dní. Celá rodina jsme je denně snídali. Někdo s jogurtem a někdo s teplým mlékem (rozumějte, děti s mlékem, dospělí s jogurtem). Takže běžím do obchodu a potřebujeme další krabici. Ty kousky sušenek, kterých je v balíčku více než dost, jsou úžasné! Opravdu jsme se všichni zamilovali.

 

Müsli od Männer je skvelé koli chuti, ktorá nie je príliš sladká a skvele sa hodí do sladkých jogurtov. Ja rada pridávam do jogurtu čerstvé ovocie alebo domáce marmelády a v kombinácii s nimi bolo müsli vynikajúce. Deti ho milujú.

V poslední době docela ujíždím na sladkých snídaních, a proto hledám různé varianty. Když se na trhu objevily nové Mannerky, ihned jsem věděla, že je chci zkusit. Už jen to jejich roztomilé růžové balení vypadá skvěle. A obsah? Ten je ještě lepší. Přestože müsli obsahuje kostičky tradičních Manner sušenek a vypadá to jako kalorická bomba, opak je pravdou. Oproti ostatním konkurenčním značkám má překvapivě menší množství cukru a vcelku i vede v celozrnném podílu. Snídaně se tedy stává sladce křupavou a trošku i návykovou. Přiznám se totiž k jedné věci, když jsem balení otevřela, neodolala jsem a samozřejmě vyndala a i snědla „srdce“ balíčku, a to právě ty sušenkové kostičky. Takže teď, když snídám, je hodně velká náhoda, když v misce tu kostičku najdu. Nicméně i tak je to fajnová snídaně. Nejraději müsli kombinuji s jogurtem. Občas doplním třeba malinami ať je mistička barevnější.

 

  • Čtenářka Pavla

Velmi dobré, nejlepší jsou ty sušenky.

 

  • Čtenářka Lucie

Výborné v kombinaci s bílým jogurtem. Jsou vyváženě sladké, přidané sušenky Manner s lískooříškovou chutí dodávají müsli ještě lepší chuť.

manner

Manner Müsli nám moc chutnaly, podívejte se do naší fotogalerie, jak jsme si testování a Valentýnskou akci užívaly:

Jaké blogerky se zapojily do testování?

manner

Podívejte se na video z akce:

 

V regálech s Müsli přibude růžová, protože Manner zahájil dodávky Manner křupavémanner Müsli. Požitek z křupavé snídaně s originálními přísadami Manner, které chutnají nejen skvěle, ale s 52% celozrnným podílem a vysokým obsahem vlákniny jsou ideální pro dobrý start do nového dne!

Díky nízkému obsahu cukru - Manner Müsli obsahuje až o 30% méně cukru než běžné křupavé Müsli, se tuto informaci dozvíte i na obalu „snížená hladina cukru“. 

„Zeptáte-li se fanoušků Manner, jaké inovace by si přáli od své nejoblíbenější značky, dostanete stále stejné odpovědi. Manner konzumenti si přejí, aby je Manner doprovázel celý den“, dodává vedoucí marketingu Mag. Ulf Schöttl k zavedení Manner Müsli na trh. „Navíc je Manner Müsli vhodné i pro vegany, což oceňuje široká řada konzumentů.“ Průzkum trhu potvrzuje, že 97 % dotazovaných respondentů by rádi ochutnali Manner Müsli.

www.manner.com/cs

Čtěte také:

Reklama