Také se každý rok těšíte na úrodu jahod ze zahrádky? A také se vám pravidelně stává, že si na části úrody pochutnají místo dětí slimáci? Máme pro vás jednoduché řešení, které můžete bez obav použít i v případě, že vám po zahradě běhají malé děti či domácí mazlíčci.

Vyzkoušejte přípravek Ferramol, který je biologicky odbouratelný a naprosto přírodní, proto při náhodném požití neuškodí dětem, pejskům, kočičkám, ale ani ježkům, ptákům, žížalám a dalším organismům, které se na zahradě mohou vyskytovat. Ferramol je tou pravou volbou, pokud chcete zdravou zahradu bez škůdců a bezpečné prostředí pro děti i zvířata.

slimák

Jeho účinnou látkou je fosforečnan železitý, který se běžně vyskytuje ve volné přírodě, takže neškodí ani půdě, rostlinám nebo úrodě. Můžete ho tedy bezstarostně použít i v blízkosti zeleniny.

Výhodné také je, že s Ferramolem zároveň odpadá nepříjemné sbírání a likvidace slimáků. Slimáci se totiž po pozření přípravku uchýlí do úkrytů pod zem, kde uhynou. Pozitivní je, že účinnost granulí nesnižuje ani déšť, zálivka a vlhké počasí, kdy jsou slimáci nejaktivnější.

Používejte Ferramol, účinný a na přírodní bázi založený přípravek proti slimákům. Ušetří vám čas a vy si budete moct hrát bez obav na zahradě s dětmi a domácími zvířaty.  

Více na: www.neudorff.cz

Přírodní přípravek proti slimákům

Autor fotografie: NeudorffFerramol ® 

„Ferramol je nezávadný pro děti i domácí zvířata“ „S Ferramolem se nemusíte bát pustit své dítě na zahradu“ „Ferramol je účinný přírodní přípravek na boj se slimáky. Doporučená MOC:  130 Kč/200g. Balení: 200g, 300g, 500g, 1kg.

Ferramol je účinný 100 % přírodní přípravek pro boj se slimáky, nezávadný pro děti i domácí zvířata. Slimáci se po pozření Ferramolu stáhnou pod zem, odpadá tak jejich sbírání. Ferramol od německé firmy Neudorff  lze koupit ve specializovaných  obchodních řetězcích, ve středních a velkých zahradních centrech, zahradnictvích i květinářství. Doporučená MOC:  130 Kč/200g. Balení: 200g, 300g, 500g, 1kg. www.neudorff.cz

Reklama