5b9a346618583obrazek.jpg
Takové situace nastávají téměř každý den. Když potřebujete rychle uklidit a vy nemáte čas na vysávání, pak stačí sáhnout do komory pro bateriové koště. Je vždy nabité, vždy připravené a vždy po ruce.

Moderní bateriové koště Kärcher KB 5 se postará o mimořádné výsledky čištění. Díky technologii Kärcher Adaptive Cleaning System zvládne rychle, efektivně a bez námahy odstranit nečistoty z tvrdých podlah i koberců s nízkým vlasem. Koště funguje na lithium-iontovou baterii, to znamená, že k jeho zapojení nebudete potřebovat zásuvku a přístroj bude pohotověji po ruce než běžný vysavač. Na jedno nabití vydrží v provozu až 30 minut.
blobid0.jpg

Podívejte se jek funguje

5b9a34751fb44obrazek.jpgSnadné manévrování a práci bez ohýbání zad umožňuje flexibilní dvojitý kloub, stejně jako nízká hmotnost přístroje. Koště si hravě poradí i s hůře dostupnými místy. Bez potíží se s ním dostanete až do krajů, pod nábytek a lze ho pohodlně používat i na schodištích. Praktickou funkcí je automatické zapínání a vypínání a odnímatelná nádoba na nečistoty, kterou jednoduše vysypete, aniž byste se dostali do kontaktu s jejím obsahem.

Kärcher KB 5 je ten typ úklidového pomocníka, kterého chcete mít vždy po ruce. Nečekaná návštěva, pohroma v dětském pokoji, ani rychlé zahlazení stop po vašem chlupatém domácím mazlíčkovi vás už nevyvedou z míry.

Více informací naleznete na www.karcher.cz , nebo se pobavte zážitky našich blogerek a blogerů na www.svetcisteni.cz
5b9a349f9d6bcobrazek.jpg