Zvedněte sklenici a připijte! Viva La Juicy oznamuje uvedení nové, jiskřivé vůně, Viva La Juicy Rose. Juicy holky vždycky chtějí více a právě Viva La Juicy představuje vůni pro všechny možné příležitosti.

Viva La Juicy Rosé navazuje na  úspěch portfolia Viva La Juicy tím, že představuje hravou tvář vůně. Dívka Rose je královnou veselé zábavy. Vidí svět přes růžové brýle a oslavuje v nejpřekvapivějších místech. S jedním navoněním uniká do snové zahradní oázy, kde je zahlcena třpytivým sluncem a růžovými bublinami šampaňského. Stejně jako tato múza, Viva La Juicy Rosé spontánně přemění obyčejný den v nezapomenutelnou oslavu.

Od roku 2008, kdy byla na trh uvedena vůně Viva La Juicy, se řada rozrostla o další ikonické vůně jako Viva La Juicy Noir, nádherná vůně na oslavu večera  či Viva La Juicy Gold Couture, jakožto neskonale dekadentní parfém.

 Viva La Juicy Rosé

VŮNĚ

Inspirován svobodným duchem a nadšením, Viva La Juicy Rosé nabízí svěží pohled na klasické vůně. Jarní přípitek pro vždy veselou Viva dívku, Viva La Juicy Rosé je neodolatelná kombinace medové růže, citrusové dokonalosti a smyslného jantaru. Vůně dokonale zachycuje  zářivý a bezstarostný svět múzy Viva la Juicy Rose.

 

„Vůně je jako exploze ženskosti. Stejně jako malé bublinky v šampaňském určeném na elegantní oslavu.”

 

Honorine Blanc, Perfumer

JISKŘIVÁ

 Vůně se odhalí s čerstvými ovocnými tóny italské mandarinky a hrušky William, současně snoubící se s  měkkými, orosenými lístky jasmínu.

 

OKOUZLUJÍCÍ

 V srdci vůně je růže Centifolia, bílá pivoňka a jasmín Sambac. Společně vytváří jedinečnou kytici tónů pro opulentní denní zahradní party.

 

ŠUMIVÁ

 Dekadentní Ambrox, smyslný kosatec Absolu a teplý benzoin zahalí Viva Rosé dívku  nádechem rozpustilé elegance

 

REKLAMA

 Novou kampaň zdobí mezinárodně uznávaná modelka Candice Swanepoel. Candice je dokonalým ztělesněním spontánní, živé dívky, plné energie.

 

DESIGN

 Viva La Juicy Rosé transformuje obyčejné do luxusníh a glamour. Třpytivý design flakonu s motivem ombréé upotá na první pohled.

 

INFORMATIVNÍ CENA

ROSE COUTURE EDP SPRAY 30ml             1290 Kč

ROSE COUTURE EDP SPRAY 50ml             1890 Kč

ROSE COUTURE EDP SPRAY 100ml           2790 Kč

Reklama