Venkovní aktivity se blíží a s nimi i správný čas doplnit domácí lékárničku o novinky od společnosti 3M. Zásadní položku představují inovované repelenty Ultrathon™ v rozšířeném portfoliu a novém balení. V nabídce Spofaplast najdeme širokou škálu gelových náplastí na puchýře, ale i do vody. Nexcare představuje náplasti ze speciálních prodyšných materiálů a zejména malé parádnice při drobných zraněních ocení design ve znamení Barbie.

Všichni se nedočkavě těšíme na slunečné dny plné aktivit v přírodě. Radost ovšem mohou pokazit zákeřní škůdci jako komáři a klíšťata, kteří znepříjemní jakoukoliv venkovní činnost. V kapse houbaře i třeba golfisty by proto neměl chybět nový, účinnější repelent Ultrathon™. Hodí se i na dovolenou do tropických oblastí, kde hrozí krom lymské boreliózy či klíšťové encefalitidy také třeba malárie či západonilská horečka.Přípravek je odolný vůči dešti, vlhku, potu či postříkání vodou. Všechny výrobky jsou k dostání v příjemných cestovních baleních. Jemná krémová konzistence mléka se hodí pro děti a na obličej. Novinku představuje balení s pumpičkou ve spreji, jejž lze použít i na oblečení a z portfolia Ultrathon™ má nejvyšší obsah složky DEET – až 35 %. Repelenty odpuzují komáry a klíšťata, která mohou přenášet infekci lymské boreliózy a komáry přenášející tropické choroby.

„Repelenty Ultrathon mohu doporučit, protože obsahují až 35% složky DEET a zakoupíte je běžně v lékárně v praktických cestovních baleních,“ říká RNDr. František Rettich, Csc. ze Státního zdravotního ústavu.

Ultrathon

 • Ultrathon™ s pumpičkou ve spreji, 35 % DEET

Obsah 100ml

Cena 129 Kč

 • Ultrathon™ sprej, 25 % DEET

Obsah 125ml

Cena 119 Kč

 • Ultrathon™ mléko, 34 % DEET

Obsah 60ml

Cena 139 Kč


Tradiční česká značka Spofaplast nyní představuje nové voděodolné gelové náplasti na puchýře různých velikostí a tvarů. Speciálně se zaměřuje na prsty a paty, což ocení zejména dámy na vysokých podpatcích. Měkký gelový polštářek pomáhá vstřebávat tekutinu vytékající z puchýře. Puchýře se tak lépe hojí, tlumí bolest, brání tvorbě jizev a chrání před bakteriemi. Díky transparentnímu zabarvení si náplasti ani nevšimnete, takže jimi směle můžete ozdobit nožku i v letních dnech. Portfolio Spofaplast se dále rozrostlo o průhledné voděodolné náplasti vhodné na koupání. Udržují zranění v suchu a poskytují pokožce komfort. Jsou určené k ošetření drobných poranění, odřenin a puchýřků. Vydrží ve vodě i více než 8 hodin, a proto by neměly chybět v žádné výbavě na letní dovolenou. Tradiční pevný rychloobvaz se silnou lepivostí je vhodný k ošetření odřenin a puchýřků. Vyrábí se v tělové barvě, je odolný, prodyšný a pevně drží. Zinkoxidová lepicí vrstva zajišťuje, že náplast pevně drží. Absorpční polštářek se nelepí k ráně. Všechny výrobky Spofaplast jsou hypoalergenní a běžně dostupné v lékárnách.

„Voděodolné gelové náplasti na puchýře jsou nezbytnou součástí lékárničky. Měkký gelový polštářek pomáhá vstřebávat tekutinu vytékající z puchýře a ty se pak lépe a rychleji hojí, čímž dochází i ke zmírnění bolesti. Současně náplasti chrání ránu před možnou infekcí a omezují tvorbu jizev,“ říká MUDr. Jorga Fialová.

Spofaplast

 • 3M Spofaplast Voděodolné náplasti, 10 ks, různé tvary

Cena 30 Kč

 • 3M Spofaplast Gelové náplasti na puchýře na prstech, 6 ks

Cena 59 Kč

 • 3M Spofaplast Gelové náplasti na puchýře na patách, 5 ks

Cena 59 Kč

 • 3M Spofaplast Gelové náplasti na puchýře, 7 ks, různé velikosti

Cena 69 Kč

 • 3M Spofaplast Klasik Textilní náplast (6 cm × 1 m)

Cena 26 Kč

 • 3M Spofaplast Klasik Textilní náplast (8 cm × 1 m)

Cena 35 Kč

Novinkou v nabídce NexcareTM jsou náplasti vyrobené z lehkých prodyšných materiálů. Nízkoalergenní mikroporézní náplasti NexcareTM Sensitive jsou určeny výhradně pro jemnou pokožku. Náplasti disponují měkkým savým polštářkem a spolehlivým lepidlem. Malé parádnice při drobných zraněních ocení úžasně měkoučký design Barbie. NexcareTM Active jsou kvalitní náplasti jedinečného tvaru s extra silným polštářkem a přilnavou vrstvou po celém obvodu náplasti pro lepší ochranu před nečistotami a bakteriemi. Flexibilní pěnový materiál se přizpůsobuje, napíná a ohýbá podle pohybu. NexcareTM Comfort jsou velmi příjemné náplasti z flexibilního, měkkého a hebkého materiálu. Vyznačují se vynikající prodyšností i mezi otvory, čímž umožňují odpařování potu a vlhkosti pro uchování suché pokožky.

Nexcare

 • 3M Nexcare Dětské náplasti Barbie 20 ks

Cena 54 Kč

 • 3M Nexcare Comfort/Active/Sensitive náplasti 10 ks

Cena 54 Kč

Reklama