Už jste našli tu pravou? Od září na trh přichází nová řasenka CHUBBY LASH FATTENING MASCARA od Clinique, a pokud jste zklamaná z doposud vyzkoušených produktů, určitě zainvestujte do této.

CHUBBY LASH FATTENING MASCARAMáte řídké nevýrazné řasy? Chcete jim dodat přirozenou hustotu a zároveň je nechcete slepit? Vsaďte na CHUBBY LASH FATTENING MASCARA. Váš pohled bude rázem svůdnější a výraznější.

Nová zhušťující řasenka Clinique Chubby Lash Fattening Mascara dokáže díky několika tahům velkého kartáčku vykouzlit výrazné, neobyčejně husté a svůdné řasy, které i přes nános maskary zůstanou nezatížené a lehké.

Jak docílit skvělého efektu s řasenou CHUBBY LASH FATTENING MASCARA od Clinique?

Řasenku začněte nanášet od kořínků řas a pro maximální zahuštění držte kartáček ve vodorovné pozici, jemně tlačte na kořínky řas a kývejte kartáčkem ze strany na stranu. Pohybem kartáčkem směrem vzhůru pak řasy rovnoměrně obarvěte a postup opakujte, až vytvoříte požadovaný look.

Krásné, výrazné oči si může dopřát kterákoli z nás řasenka Clinique Chubby Lash Fattening Mascara je oftalmologicky testovaná, bezpečná pro citlivé oči i pro nositelky kontaktních čoček.

Více se dozvíte na stránkách www.clinique.cz

Reklama