cl.jpg
Foto: Profimedia

První svatba Kourtney Kardashian a bubeníka Travise Barkera se konala v dubnu v Las Vegas. Členka slavného rodu ovšem posléze prohlásila, že to bylo spíše na oko a sňatek neplatí. V polovině května tedy následovala legální veselka v Santa Barbaře, které se ovšem účastnilo jen pár vyvolených a nevěsta zvolila bílé minišaty.

O víkendu si pár řekl své ano potřetí při velké svatbě v Itálii. I tentokrát si nevěsta oblékla minišaty. Šlo o korzetový model Dolce & Gabbana, který kombinoval krajku a satén a byl inspirovaný spodním prádlem ze šedesátých let. Nevěsta ho doplnila dlouhým a krajkou vyšívaným závojem, na kterém byl obrázek Panny Marie, což odkazovalo k jednomu tetování ženicha Travise. Na hlavě měla ručně vyšívanou květinovou čelenku inspirovanou zahradami přímořského města. Celek dotvářel pár tylových rukaviček a krajkové lodičky. „Navrhování mých šatů s Domenicem a Stefanem bylo splněným snem ve všech směrech,“ uvedla Kourtney pro Vogue.

Svatba se konala v italském Portofinu v objektu Villa Olivetta, jednom ze sídel návrhářského dua. Za družičky šly páru jejich dcery z předchozích vztahů – šestnáctiletá Alabama a devítiletá Penelope. I ony oblékly značku Dolce & Gabbana. Ta se postarala i o ženichův oblek.

Po návratu z Itálie mají novomanželé v plánu uspořádat ještě svatební recepci v Los Angeles. Takže to vypadá, že se svatebních oslav nemohou nabažit.

Zdroje: Vogue, People, Profimedia, Page Six

Reklama