móda

Ano, sice by nikdo neměl nikomu radit, co nosit, ale řekněme si to narovinu, některé módní kreace jsou opravdu děs běs. Podívejte se, na co byste rozhodně měla zapomenout a nikdy užnebrat na sebe.

  • Silikonová ramínka - Fenomén silikonových ramínek je sice už pár let pasé, ale i tak narazíte na ženy, které je nosí. Nejspíš naivně věří tomu, že jsou opravdu neviditelná. Pokud je máte doma, zahodit, vyhodit do plastů, totálně zlikvidovat z povrchu zemského. Raději ramínka od podprsenky přiznejte, je to stokrát lepší než tato plastová ohavnost. Nebo zkuste koupit podprsenku s odepínacími ramínky. Navíc „transparentní“ vydrží maximálně dvě nošení, pak žloutnou.
  • Kombinace legín a krátkého trička – To je takový módní nešvar poslední doby. Legíny jsou sice pohodlné, primárně jsou však určeny na doma či na cvičení. Aktuálně je ale dámy oblékají i na běžné nošení, nejhorší je kombinace s krátký topem. Co si budeme povídat, tuto kreaci si opravdu nemůže dovolit každá. Je sice sympatické, že se toho ženy nebojí, ale měly by se zaměřit na jiné kousky v šatníku, jistě budou slušivější. Legíny nejsou džíny, a jak se říká - maminka a legíny mají vždy pravdu (myšleno, že legíny nedostatky nepotlačí, naopak).

selena

Selena Gomez/Profimedia.cz

  • ¾ legíny pod sukní či šaty – A opět ty legíny. Vážně chápeme, že je vám v nich dobře, ale… Místo nich si oblékněte klasické černé punčocháče. Jestli máte ráda neprůhledné a chcete, aby vám v nich bylo teplo, vyberte si ty s označením 100 den a výše.
  • Bokovky – Tak ty už mají svou éru za sebou. Nízké džíny i přesto můžeme na ženách stále vídat. Není ničím zvláštním, že nositelkám vylézá v lepším případě OTP (okrasný tukový prstenec) nebo šňůrky od tangáčů. Což sexy vážně není. Pryč s nimi!
  • Batoh k elegantnímu outfitu – Sportovní batohy jsou sice módní a hlavně praktické, ale to neznamená, že je budeme nosit ke všemu. Je logické vzít si batoh ke sportovním oděvům, ale i přesto jej vídáme na těch, co mají vysoké podpatky, sáčko, sukni, elegantní kalhoty atd. A tomu se říká pořádný módní faux pas. I k elegatnímu oblečení si batůžek můžete vzít, sportovní se od toho městského liší jeho velikostí (čím menší, tím lepší) a materiálem (kůže, latex). Hned to bude vypadat lépe.

batoh

Takto by to šlo. Foto: Shutterstock

  • Tělové silonky – Sice to stále zmiňujeme, ale silonky prostě NE, NE a zase NE! Zrovna nastal jejich čas, a tak na ně v ulicích narážíme víc než často. Nechce se nám zdát, že by tolik žen potřebovalo kompresní punčochy nebo jiné protetické pomůcky, tak totiž nohy v silonkách často vypadají. Proč je nenosit si můžete přečíst ZDE (klikni).

ev

Eva Perkausová/Profimedia.cz

Čtěte také: