• Mobil a notebook

Na ty v ložnici zapomeňte. Pokud máte ještě nějakou práci, vyřešte ji například v obýváku. Není totiž nic horší, než když jeden z páru brouzdá po internetu a druhý leží a čeká, až jeho láska položí mobil či zavře notebook. To pak přejde chuť na sex i toho nejvíce vášní nabuzeného jedince.
5b7ea12a6a916obrazek.jpg

  • Hádky

Výčitky, neshody a nepříjemná nálada jsou dalším nechtěným hostem, který dokáže zmařit během pár minut nejen dobré rozpoložení, ale i chuť na sex. Pokud tedy máte něco na srdci, raději to své drahé polovičce řekněte mimo postel. Lože by mělo být oázou klidu a harmonie, ne hysterických scén.

  • Potomci

Ano, i vaše ratolesti mohou za to, že se vytrácí touha a vášeň. Přeci jen řešit před spaním, zdali partner stihne Aničku hodit na balet, Tomáška na karate není moc sexy. Nezbytnosti ohledně dětí proto do spací místnosti netahejte. Intimním hrátkám ani neprospívá vědění, že malí nezbedové mohou kdykoliv vrazit do ložnice. Proto se vždy zamykejte, abyste si mohla naplno užít hezké chvilky.

  • Přemíra alkoholu

Alkohol nám sice pomáhá odbourat zábrany, ale všeho moc škodí. K ložnicové divočince vám postačí jedna či dvě skleničky kvalitního vína. Myslete na to. Určitě nechcete trávit společné chvíle objímáním záchodové mísy místo nažhaveného partnera.

  • Nízké sebevědomí

Nepřipadá vám vaše tělo krásné? Pak tu máme problém. Protože tím, že si nevěříte, nemůžete být za smyslnou bohyni, jež slibuje v ložnici pořádný odvaz. Hoďte negativní myšlenky za hlavu. On si vás vybral, on s vámi chce trávit čas, takže pro něj nádherná jste. Pro zvýšení sebevědomí můžete vyzkoušet osvědčený trik. Výrazně se namalujte, stáhněte vlasy do drdolu a oblékněte si sexy prádélko. Ihned se budete cítit jako královna svádění.

  • Lenost

Každý z nás toho má občas až nad hlavu a je unavený z celého dne. To je věc zcela normální. Je ale potřeba se někdy přemoci, vybičovat se. Není nic horšího než unavený sex, kdy se partneři dohadují „kdo to dnes odmaká“. To je o ničem. Připravte si společnou relaxační koupel, která bude zároveň předehrou. Lenost bude rázem zažehnána.

  • Nuda

Každý vztah sklouzne časem do stereotypu, je ale důležité, abyste z něj uměla vyskočit, alespoň čas od času. Jestli chcete mít harmonický vztah, dejte si za úkol minimálně jednou do měsíce překvapit v ložnici svůj protějšek.

Nenechte si ujít:

Uložit