Moje přítelkyně má narozeniny zítra, já jsem na to samozřejmě zapomněl jako na smrt. Žádný dárek nemám a až do večera jsem v práci. Tohle se prostě nedá stihnout. Nemám vůbec paměť na data, a když si zapomenu nařídit budíka, jako letos, tak na to prostě zapomenu.

Přítelkyně s tím počítá, což je na jednu stránku dobře, ale na druhou stránku já ji vždycky přesvědčuji, že na to vážně nikdy nezapomenu, a jak si vůbec něco takového o mně může myslet. No, jak to tak vypadá, bude mít zase pravdu a já budu za sklerotika.

Ovšem, tak trochu doufám, že bych svou nulovou pamětí mohl okouzlit a vyhrát pro ni ten narozeninový dárek, který nabízíte, a tím byste mi opravdu vytrhli trn z paty. Abych tedy netlachal jen tak o ničem, přidám krátkou historku z narozenin.

Když jsme jednou takhle s kámošema oslavovali moje narozeniny (nevím proč, ale ty si fakt pamatuji), trošku jsme to přehnali s pitím a pak nás nenapadlo nic lepšího než si jít zaplavat nahatí do Vltavy. No to by konec konců nebylo nic zvláštního, až na to Adamovo roucho, ale já slavím narozeniny v lednu.

Všichni jsme skončili s angínou a rýmou a poleželi si týden až 14 dní doma.

Jirka


Řekla bych, že v tom docela plavete i teď, ale cesty Páně... Budu držet palce a třeba se na vás štěstí usměje. ;)

Jak jste na tom z pamětí vy, ženy-in? Víte, kdy má narozeniny Váš milý, a ví on, kdy je máte vy? Napište nám svoje narozeninové historky na náš mail redakce@zena-in.cz a vysoutěžte si dáreček k narozeninám, po kterém budete vypadat mladší ;)

Reklama