Obzvlášť pokud se v ní ocitnete nečekaně, je to zásah nejen do vašeho životního rytmu, ale také do vaší psychické pohody a mnohdy i do peněženky. Nemusíte na to ale být sami. Pečovat o své blízké lidem v Česku už více než 23 let pomáhá MEDESA care.

Konzultanti poradí, jakou cestou se vydat
Zorientovat se ve světě kompenzačních pomůcek je náročné, proto v MEDESA care najdete zkušené a vstřícné konzultanty, kteří vás celým procesem provedou. Nejdříve se s vámi setkají a zhodnotí, co váš blízký potřebuje. Na základě toho doporučí, jaké zdravotní pomůcky pořídit, a pomůžou vybrat tu správnou.
Obavy nemusíte mít ani z toho, jak se s konzultantem spojit. V případě zájmu dorazí až k vám domů tak, aby vše proběhlo hladce a bez komplikací pro vás a vaše blízké. O radu navíc můžete požádat také online.
Pokud není v silách konzultanta vám pomoci, neznamená to, že na to budete sami. Když budete chtít, spojí vás s regionálními organizacemi, které také poradí a pomohou.
5e870353a708aobrazek.png
S MEDESOU care nebudete na péči o své blízké nikdy sami.

Výběr správné pomůcky je zásadní
Vedle certifikovaných zdravotních pomůcek na trhu najdete i jejich alternativy. Ty se mnohdy dají sehnat levněji, tak proč je vlastně důležité, aby pomůcka certifikaci měla? Protože jenom certifikace vám zaručí, že pomůcka skutečně funguje, jak má.
Konzultace s odborníkem je důležitá také proto, že nevhodně zvolené pomůcky mohou vést k přetěžování jiné části těla pacienta, a tím pádem ke zhoršení jeho stavu. Správná pomůcka má život usnadnit, ne vám přidělávat další starosti.

Mezi jednu z výhod, kterou MEDESA care nabízí je ta, že pomůcku plně přizpůsobí výšce a váze vašich blízkých. Ovlivnit můžete i to, jak bude finální produkt vypadat po designové stránce. Stačí si vybrat!

Financování nechejte na odbornících
Většinu zdravotních pomůcek hradí pojišťovny, ať už zcela nebo jenom z části. Pokud ale pomůcku pojišťovna nehradí, nebo si nemůžete dovolit doplatit zbytek částky, MEDESA care vám pomůže.
Váš konzultant se pokusí najít jiný způsob, jak peníze získat. Například zprostředkováním kontaktu na některou z nadací, které pomáhají lidem v obtížné situaci pomůcku pořídit.
5e8704011ca90obrazek.png
Obraťte se na odborníky, kteří vás nenechají na holičkách.

Vyzkoušíte na prodejně, nebo u vás doma
Nákup pomůcek je důležité rozhodnutí, proto je lepší ho neuspěchat. Všechny pomůcky si můžete vyzkoušet na vlastní kůži ještě předtím, než se je rozhodnete koupit. Stačí si domluvit schůzku v některém ze tří showroomů či na prodejnách.

Pokud nás nemůžete osobně navštívit, váš konzultant vám pomůcky bez problému doveze až domů. Navíc si některé pomůcky můžete půjčit až do doby, než se vám podaří pořídit vlastní.
5e87046ea450bobrazek.png

Nabízíme zapůjčení pomůcek, do té doby, než si můžete pořídit vlastní.

Nebudete na to sami
Dodáním pomůcky práce konzultantů nekončí. Samozřejmostí je pomoc při složení a nastavení pomůcky přímo podle potřeb vašich blízkých. Poradí vám také, jak ji správně používat, abyste z ní vytěžili co nejvíc.
Ani to ale není konec. Spoléhat můžete na pravidelný servis a pomoc. Na těžké životní chvíle totiž už nikdy nemusíte být sami.
5e8703d01f8c5obrazek.png

Reklama