Česká televize natočila ve svých ateliérech na Kavčích horách pro své diváky nový, osmidílný sitcom Marta a Věra, v hlavních rolích se Sabinou Remundovou a Barborou Polákovou, kterým v roli šéfa zdatně sekunduje Pavel Liška. První díl uvidíte právě dnes, 31. března 2014.

Vtipně napsaný scénář, dialogy, které pobaví i zapřisáhlé odpůrce tohoto druhu zábavy. To je nový sitcom České televize Marta a Věra, odehrávající se ve fiktivním prostředí slevového serveru Leevně.cz.

martaveraa

Kdyby Marta a Věra nebyly zaměstnankyně tohoto portálu, určitě by se normálně v životě nesešly, poněvadž nemají absolutně nic společného.
Teď už mají. Společnou kancelář a originální figurku šéfa nad sebou.

mmmm

mdvaaaa

Marta (Bára Poláková) věří, že dělá práci, která má smysl, a zároveň lidem pomáhá k lepšímu životu. Když má vše systém, je šťastná a plná iluzí. Včetně těch milostných.

Věra (Sabina Remundová) má oproti Martě nedozírné životní zkušenosti, a proto už si žádné iluze nedělá. Ráda improvizuje a dokáže vyřešit i zdánlivě neřešitelnou situaci. Nějaký řád a systém je podle ní na nic.

Majitel portálu (Pavel Liška) je originální figurkou, hrající se na velkého manažera. Bydlí sám s maminkou, a tak své mužství dokazuje alespoň v práci. Jeho nejoblíbenější činností je zbožňování své vlastní osoby a šmírování podřízených. K tomu oběma zaměstnankyním zadává zakázky, z nichž u většiny jde o podvody.

Jak si s tím vším Marta a Věra poradí?
To se dozvíte už dnes, ve 21.05 hod. na ČT 1.

Tři hlavní protagonisté sitcomu: Sabina Remundová, Barbora Poláková a Pavel Liška odehrají před televizní kamerou vtipné a originální herecké výkony, které stojí za zhlédnutí.

zdroj a fotografie: www.ceskatelevize.cz

Reklama