Včera jsem byla na zámku. A jak to souvisí s nohama, ptáte se?
Tam mě napadlo dnešní téma. Přede mnou po schodišti stoupala dívka. No dívka, holka krev a mlíko. A měla křiklavě oranžové punčocháče. Od toho se nedaly odtrhnout oči. Zpočátku jsem si tak v duchu mudrovala něco o špatném vkusu, ale pak jsem si musela říct: Proč ne? Jsou to její nohy, její sebevědomí a nikomu do toho nic není. To, že bych si já se svýma klikatýma nohama nevzala ani černé, natož takhle řádivě oranžové, je vlastně můj problém.

soutěž Margot - pytlák

A vlastně jsem jí musela trochu závidět. Já, díky svému mindráku, nevylezu ani v nejparnějším létě v šortkách, natož v krátké sukni. Leda tak na kurt, kde se ale spíš cení rychlost nohou než jejich krása a navíc, když tam tak lítám jako „šuspajtl“, nikdo jejich tvar ani nezaregistruje.
A tak jako se jiné stydí za svoje špeky, velký zadek, třaslavá stehna či celulitidu a léto je pro ně noční můrou, tak já mám zase tenhle problém. Jenomže všechno předchozí se dá při troše dobré vůle nějak redukovat, ale krátké nohy do O se dají leda tak schovat.

Takže tyhle fotky nejsou nic pro mě. Třikrát bohužel. Ale proč je nedopřát vám, krásnonožkám. (Ať už se za ně považujete samy nebo vám to někdo říká.) Byl by hřích nechat si ty úžasné modýlky pro sebe. Já mít takové nohy, tak jdu do těch krajkových.


A vy?
Troufla byste si na květované? (viz anketa)
Jakou barvu punčoch (punčocháčů) nejčastěji nosíte?
A co vzorované?
Napište mi.

Reklama