Moderátorka Michaela Ochotská a její partner tenista Lukáš Rosol mají za sebou rušnou noc. Hodinu po půlnoci totiž křehká blondýnka přivedla na svět svého prvního potomka. Toho pojmenovali po slavném tenistovi, jímž ale není Rosol.

„Tak už jsem mezi vámi. Jmenuji se André, moje míry jsou 50 centimetrů a 3750 gramů. Narodil jsem se 13. 1. v jednu hodinu ráno. A už teď se na vás moc těším,“ rozesílal podle Super.cz svým známým pomocí sms zpráv radostnou novinu šťastný otec Rosol.

Rodiče své první dítě pojmenovali podle slavného tenisty Andrého Aggasiho. Možná by ale neuškodilo, kdyby se nad jménem zamysleli trochu déle, protože kombinace trošku exotického jména André a vyloženě českého příjmení Rosol působí poněkud komicky.

\efse\gf

Nejsou ale jediným párem českého showbyznysu, kterému jejich děti za svá jména rozhodně nebudou vděční. Na pojmenování svých potomků se slušně vyřádila například i Ornella Štiková s partnerem Pepou Koktou, Zuzana Belohorcová s Vlastou Hájkem či Aňa Geislerová s manželem Zdeňkem Janáčkem.

Zdroj foto: Facebook

Reklama