vicy.jpg

Foto: Profimedia

Eva Longoria, přítelkyně Romea Beckhama Mia Regan a novinářka a módní guru Zanna Roberts Rassi patřili mezi hosty, kteří se rozhodli oslnit jedním z návrhů od Victorie Beckham. Komu to ale náramně také slušelo, byla její matka Jackie Adams.

V pondělí na Instagramu sdílela Victoria dosud neviděnou fotku, na které je po boku svých rodičů, Jackieho a Anthonyho Adamsových. Brooklyn v černém smokingu vypadal elegantně a Jackie to velice slušelo v overalu a krátkém saku v námořnické modré. Outfit doplnila zlatými lodičkami a ladící kabelkou.

Victoria, která na snímku stojí mezi svými rodiči, vypadá také úchvatně. Na sobě měla nádherné stříbrné šaty vlastní značky.  „Speciální šaty pro zvláštní den. První módní šaty Victoria Beckham vyrobené v našem londýnském ateliéru," sdělila svým sledujícím v instastories.

„Tkaninu na míru vytvořila jedna z mých oblíbených lisoven v Itálii, je jako tekutý kov a krásně splývá. Krajka je ve skutečnosti ze tří různých stylů, které jsou umístěné tak, aby vytvořily jednu novou krajku. A pak jsou ručně vyšívané. Šest z mých neuvěřitelně talentovaných londýnských ateliérů vytvořilo šaty za pět dní.  Pracovali s láskou. Jsem svému neuvěřitelnému týmu vděčná, že pro mě vytvořil něco tak krásného,“ vyjádřila se dále na Instagramu v příbězích návrhářka a zpěvačka.

Také jsme psali: Nádherná nevěsta. Nová paní Beckhamová se u svatebních šatů držela klasiky a elegance

Zdroje: Instastories Victorie Beckham, Hello!